12 D Sinema

12 D Sinema Kiralama İzmir

12 D sinema, animasyon filmlerinin, bir araç içerisine yerleştirilen özel eksen mekanizmasıyla izleyicilere izletilmesidir. İzleyiciler, mobil sinemada izledikleri filmi yaşarlar, tüm duyularıyla hissederler. Organizasyonlarda hem çocuklar hem de yetişkinler için tercih edebilir, etkinliklerinizi renklendirebilirsiniz.

Mobil sinema kiralama hizmetini yalnızca İzmir değil, Çeşme, Didim, Kuşadası, Bodrum, Aydın, Muğla, Denizli, Ayvalık, Balıkesir, Edremit, Kocaeli ve İstanbul gibi Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye organizasyonlarınız ve etkinlikleriniz için İzmir Organizasyon şirketi olarak getiriyoruz.

12 D Sinema Nedir?

Mobil sinema, özel bir araç içerisine yerleştirilen, özel eksen mekanizmasına sahip, animasyon filmlerinin izleyiciye adeta yaşatır gibi izletildiği bir sinema sistemidir. 12 D sinemada ekse mekanizması sağa, sola, yukarıya ve aşağıya hareket eder. İzleyiciler bu özel koltuklarda kemerlerini ve 3D gözlüklerini takarak filmi izlemeye başlarlar. Film arşivi korku, gerilim ve macera gibi çeşitli temalardan oluşur. Filmdeki sahne izleyiciye yaşatılır. Örneğin eğer filmdeki kahramanlar yüksek bir yerden atlıyorlarsa izleyiciye de bu his yaşatılır. Sesler ve görüntüler eş zamanlı olarak izleyicilere hissettirilir. 12D sinemanın diğer boyutlu sinemalardan farkı hava, sis, duman ve rüzgar gibi dokunma duyularını da izleyiciye vermesidir.

Mobil Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

7 yaş grubu ve üzeri çocuklar ve de yetişkinler için uygundur. Bu yaş grubu çocuklar ve yetişkinler keyif alarak bu uygulamadan yararlanabilir, mobil sinemada eğlenceli vakit geçirebilirler.

12 D Sinemada Fiyata Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

12 D sinema bir araç içerisinde bulunan bir sistemdir. Aracın kiralanması, organizasyon alanına getirilmesi, kurulumu ve başında bulunan en az 1 adet gözetmen personel hizmetleri mobil sinema kiralamaya dahil olan hizmetlerdir.

Mobil Sinemada İzleyici İstediği Filmi Seçebilir Mi?

Evet seçebilir. Teknik personelimiz ve animatörlerimiz izleyicinin yaş grubuna ve isteğine uygun sunar ve izletirler.

12D Mobil Sinema Hizmetini Hangi Organizasyonlar İçin Kullanabilirsiniz?

  • Doğum Günü Organizasyonu: Açık alan ya da kapalı alanlarda gerçekleştireceğiniz doğum günü organizasyonlarınızda, her yaş grubu için bu hizmetten yararlanabilir. Etkinlikleriniz çok daha eğlenceli ve keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.
  • Düğün ve Sünnet Organizasyonu: Organizasyonunuza konuk olan çocuk misafirleriniz için eğlenceli bir alternatif olabilir.
  • Şenlik Organizasyonu: Üniversite şenlikleri, anaokul şenlikleri ve bahar şenlikleri gibi etkinliklerinizde mobil sinema katılımcılar için güzel bir seçenek olabilir.
  • Piknik Organizasyonu: Açık alan ve outdoor aktiviteleriniz için şişme oyuncak kiralama hizmetinin yanında 12d sinema gibi mekanik oyuncak hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

12 D Sinema” yazısında 2 düşünce

  1. Pingback: Römork Trambolin Kiralama İzmir Trambolin Kiralama

  2. Pingback: Balon Futbolu Kiralama İzmir Şişme Oyun Parkuru Kiralama Balon Futbolu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir