Şişme Oyuncak Sunumu

Her türlü organizasyon için çeşitli ekipman, malzeme ve aktivitelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Organizasyonunuzda şişme oyuncak kiralama hizmetimizden faydalanmak istiyorsunuz, ancak hangi oyuncakların uygun olacağını bilemiyorsanız, şişme oyuncak sunumu yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Şişme Oyuncak Sunumu

Çocuklar İçin Seçebileceğiniz Şişme Oyuncak Çeşitlerimiz

Yetişkinler İçin Seçebileceğiniz Şişme Oyuncak Çeşitlerimiz

Şişme Oyuncakları Hangi Organizasyonlarda Tercih Edebilirsiniz?

  • Doğum Günü Organizasyonları: Açık veya kapalı alanda düzenleyeceğiniz doğum günü partilerinizde şişme oyuncaklara yer verebilirsiniz. Katılımcıların yaş grubuna uygun olarak tercih edeceğiniz şişme oyuncaklarda minik misafirleriniz eğlenceli vakit geçirirken, sizler de konuklarınızla keyifli zaman geçirebileceksiniz. Ayrıca her şişme oyun parkurumuzun başında en az 1’er adet gözetmen animatör bulunuyor olacak.
  • Şenlik Organizasyonları: Üniversite şenlik organizasyonları, anaokul şenlik organizasyonları, okulların ve dersanelerin bahar şenlikleri gibi etkinliklerde şişme oyuncak kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Açılış Organizasyonları: Şirket, firma, mağaza, dükkan, okul veya dersane gibi kurum kuruluşlarınızın açılış organizasyonları için şişme oyuncaklara yer verebilir, böylece ilgi çekebilirsiniz.
  • Festival Etkinlikleri: Festivallerin eğlence dozunu maksimuma çıkarmak için eğlenceli ve adrenalini bol şişme oyuncaklarımızdan yararlanabilirsiniz.
  • AVM Etkinlikleri: Özel gün ve haftalar, AVM açılışı, mağazaların kampanya ve indirimleri gibi dönemlerde, AVM’nin uygun bölümlerine, her yaş grubuna uygun şişme oyun parkurları kurulumu yapabilirsiniz.
  • Belediye Etkinlikleri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi milli bayramlarda, özel gün ve haftalarda ve dini bayramlarda şişme oyun parkurları, yediden yetmişe herkesin eğlenmesini ve keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır.
  • Piknik Organizasyonu: Açık alan ve kapalı alan piknik organizasyonlarında seçeceğiniz çeşitli şişme oyun parkurları, piknik organizasyonlarınızın enerjisini artıracaktır.