Animasyonlu Yiyecekler

Animasyonlu Yiyecekler Bodrum Organizasyon

Animasyonlu yiyecekler; geleneksel lezzetlerin, animatörlerimiz tarafından eğlenceli bir şekilde sunulmasıdır. Farklı kostümlerle ikram edildiğinden animasyonlu yiyecek olarak adlandırılır. Pamuk şeker, patlamış mısır (pop corn), kağıt helva, Osmanlı macunu, Türk kahvesi, Maraş dondurması, şerbet gibi ikramlardan oluşur. İzmir Organizasyon firmamız 15 yılı aşkın organizasyon tecrübesi, kaliteli ekipmanları ve profesyonel ekibiyle organizasyonlarınızda kusursuz hizmet sunmaktadır.

Animasyonlu yiyecekler her türlü organizasyonda, hayat kurtarıcıdır. Doğum günü organizasyonlarında, her yaş grubu için tercih edebilirsiniz. Açılış organizasyonu, AVM etkinlikleri, şenlik organizasyonu, Ramazan etkinlikleri ve piknik organizasyonu gibi etkinliklerinizde konuklarınıza ikram edebilir, ortamın coşkusunu artırabilirsiniz. Hem kapalı mekanlara, hem de açık mekanlara uygun animasyonlu yiyecek makinelerimiz mevcuttur. Animasyonlu yiyecek hizmetini, animatör ile birlikte veriyoruz. Nostaljik satıcılar olarak da adlandırdığımız animasyonlu yiyecekler hizmetini dilediğiniz sayıda talep edebilirsiniz. Tek bir organizasyon için tek bir adet animasyonlu yiyecek hizmeti verebileceğimiz gibi, aynı anda birden fazla animasyonlu yiyecek hizmeti de vermekteyiz.

Animasyonlu Yiyecekler Hizmeti

Pamuk şekerci, kağıt helvacı, patlamış mısırcı (pop corn), Osmanlı macuncusu, şerbetçi, Maraş dondurmacısı animasyonlu sunumlarıyla organizasyonlarınızı renklendirecek, konuklarınıza lezzetli ikramlar yapacaklar. İzmir Organizasyon ekibimiz düzenleyeceğiniz organizasyonlarda geleneksel kostümlü ya da sivil animatörleri ile hizmet vermektedir.

Pamuk şekerci; pamuk şeker toz şekerden oluşmaktadır. Pamuk şeker arabasının içerisinde bulunan hazneye toz şekerin dökülmesiyle hazırlanan pamuk şeker bir çubuk yardımıyla toplanarak dağıtımı gerçekleştirilir. Pamuk şeker yapımında gıda boyası veya herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Yüksek ısıda çalışan pamuk şeker makinesi ile hazırlanan pamuk şekerlerin dağıtımı İzmir Organizasyon ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Patlamış mısırcı; patlamış mısırcı kiralama hizmeti ile animasyonlu yiyecekler servisimizi geliştirerek sizlere organizasyonlarınızda lezzetli anlar yaşatıyoruz. Patlamış mısır arabası ve patlamış mısır makinelerinin motoru yüksek ısıda çalışmakta ve içerisine dökülen mısırlar patlayarak lezzetli tat oluşturmaktadır.

Macuncu; macun, çeşitli baharatların, şeker ve limonun karıştırılması ile elden edilen ve tahta çubuklarla sunulan geleneksel bir sokak tatlısıdır. Macuncu ise organizasyonlarınızda bu lezzetli ikramları sizlere ulaştıran kişidir.

Maraş Dondurmacısı; hafif ve lezzetli bir ikramlıkla davetlilerinize özel bir gün yaşatmak isterseniz İzmir Organizasyon ekibi olarak yanı başınızdayız. Maraş dondurmacısı, kahveci güzeli, limonatacı ve şerbetçi gibi nostaljik satıcılarımız ve animasyonlu yiyecekler ile sizlere özel tatlar hazırlıyor ve dağıtımlarını ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Animasyonlu yiyecekler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilir ya da İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.