Yetişkin Animatörleri

Yetişkin Animatörleri Kiralama İzmir

Yetişkin animatörleri hizmeti, çeşitli etkinlik ve aktiviteleriniz için, İzmir Organizasyon bünyesinde temin edebileceğiniz bir hizmettir.

Animatörlerimiz İzmir Organizasyon eğitimcileri tarafından animasyon ve animatörlük eğitimlerine tabi tutulurlar. Eğitim sonunda, animatörlerimizin yetişkinler ve çocuklarla olan sosyal iletişimleri güçlenir. Doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, Avm etkinlikleri, piknik organizasyonları, okul şenlikleri, belediye şenlikleri gibi organizasyonlar ve etkinlikler konusunda bilgilenirler. Organizasyonların takibini yaparak, katılımcılar ve konuklar arasındaki koordinasyonu sağlarlar.

Etkinlikleriniz için kiralayacağınız şişme oyuncak kurulumu ve kullanımı konusuna son derece hakim olan yetişkin animatörlerimiz, şişme oyuncakların kullanımı sırasında kullanıcıların güvenliğinden de sorumlu kişilerdir. Doğum günü organizasyonları ve piknik organizasyonları gibi aktivitelerde kiraladığımız oyun parkurlarından olan ‘Survivor’ oyun parkurunda, yetişkin animatörlerimizi görevlendiriyor, aktivitelerden keyif almanızı sağlıyoruz.

Yetişkin Animatörleri Kiralama

Piknik organizasyonları, okul şenlikleri, belediye şenlikleri, Avm etkinlikleri gibi organizasyonlarda, yetişkinlerin eğlenebilmesi ve güzel vakit geçirebilmeleri adına çeşitli oyunlar ve yarışmalar düzenliyoruz. Tavla turnuvaları, satranç turnuvaları, çuval yarışları, halat çekme oyunu, denge oyunları gibi keyifli ve eğlenceli oyunların yönetimi ve sunumu yetişkin animatörlerimiz tarafından yapılıyor. Özellikle okul ve kurum piknikleri gibi organizasyonlarda çok sık tercih edilen hizmetlerimizden olan oyun ve yarışmalar, taleplerinize ve isteklerinize göre de çeşitlilik ve değişiklik göstermektedir.

Yetişkin animatörleri, organizasyonlarda ortalama 2 saat ile 6 saat arasında görevlendirilirler. Herhangi bir kıyafet sınırlamamız bulunmamakla birlikte, yetişkin animatörlerimizin organizasyonlarda tek tip kıyafet giymelerine özen gösteriyoruz. Firmanızın ya da kurumunuzun logosunun bulunduğu kıyafetleri giyebildikleri gibi, firmamıza ait özel animatör kıyafetleri de giymektedirler.

İzmir Organizasyon olarak, ekip ve müşterilerimiz arasındaki iletişim ve uyum bizler için son derece önem arz etmektedir. İsteklerinizi en ince ayrıntısına kadar detaylı olarak öğreniyor ve yetişkin animatörlerimizi eğitiyoruz. Yaptığımız işleri, yer aldığımız projeleri son derece önemsiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir