Şişme Kapı Takı

Şişme Kapı Takı Kiralama

Şişme kapı takı; açılış organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu, mezuniyet organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu gibi birbirinden farklı organizasyonlarda kullanılmaktadır. Organizasyonun türüne göre çeşitli eklemeler yapılan şişme kapı takları, profesyonel ekibimiz tarafından şişirilir ve giriş kapısına kurulumu yapılır. Düşmemesi için uçlarından sabitlenir. İsteğe göre kurumların kendi logoları ya da isimleri şişme kapı takının üzerine işlenir. Bu sayede firmanızın reklamını yaparken gelen konukların organizasyon girişini daha rahat bulmaları da sağlanır. Ayrıca açılış organizasyonu gibi organizasyonlarda insanların ilgisini şişme kapı takıyla daha fazla çekebilirsiniz. İzmir Organizasyon olarak etkinliklerde profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Organizasyonlarınızda A’dan Z’ye ihtiyacınız olan tüm ekipmanları temin ediyor ve belirlemiş olduğunuz lokasyonlarda kurumlumlarını, İzmir Organizasyon ekibi olarak gerçekleştiriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle, profesyonel hizmet veriyoruz.

Şişme Kapı Takı Kiralama

İzmir Organizasyon firmamız, organizasyon alanındaki 15 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin öncü organizasyon firmalarından biri olmuştur. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasına sorunsuz hizmet ulaştırıyoruz. Şişme kapı takını, İzmir Organizasyon firmamızdan talep edebilir, firmanızın logosunu ya da ismini şişme takın üzerine işleyebilirsiniz.

Dev kapı takı ile organizasyonlarınızda dikkatleri üzerinize toplayın. Şişme kapı takıyla, organizasyonlarınızda hem büyük kitlelere reklamınızı hemde şık süslemelerinizi tamamlayıcı bir unsur sağlayabilirsiniz. Şişme kapı takıyla etkinlik alanına girişi arttırabilir, misafirlerinizin sizi rahatlıkla bulmalarını sağlayabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Şirketimizden Talep Edebileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz

İzmir Organizasyon firmamızdan şişme kapı takının yanı sıra; ses sistemi kiralama, şişme çocuk ve yetişkin oyuncakları kiralama, survivor oyun parkuru kiralama, masa ve sandalye kiralama, palyaço, kostümlü karakterler, sihirbaz gösterisi gibi animasyon ekiplerini talep edebilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor ve Türkiye’nin tüm noktalarına ulaşıyoruz. Şişme giriş takı kiralama ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir