Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu İzmir

Doğum günü organizasyonları için alışılmışın dışında, size özel butik hizmetler ve organizasyon planlama hizmeti sunuyoruz. Tek bir palyaço ile yapılan doğum günü organizasyonundan, çeşitli onlarca kostümlü karakter ve maskotlarla yapılan doğum günü seçeneklerimiz olduğu gibi, Disneyland temalı ya da son zamanların en trend doğum günü partisi olan survivor temalı doğum günü organizasyon temalarımız var. İzmir Organizasyon firması olarak yetişkinler için de farklı fikir ve önerilerimizle doğum günü organizasyonlarınızı planlıyor ve organize ediyoruz.

Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?

Survivor yarışmalarının yapıldığı, Survivor sunucusu, Survivor parkurları ve ödüllerin titizlikle dahil edildiği bir organizasyon türü bu. Üstelik takımların tişörtlerinden bandanalarına kadar her şey firmamız tarafından düşünülüyor. Rekabet ön planda, eğlenceli ve keyifli bir doğum günü partisi seçeneği. Hem yetişkinler hem de çocuklar için organize ediliyor.

Davetlilerin yaş grubuna göre parkur sayısını belirliyoruz. Genel olarak 6 ile 10 parkur arasında kuruluyor. Organizasyon mekanına survivor parkurlarını kurarak organizasyon hazırlıklarını tamamlıyoruz.

Doğum günü organizasyonunun akışına göre yarışma zamanını belirliyoruz. Bu organizasyonda animasyon ekibimiz de yer alıyor. Takımları belirliyor ve yarışmacıların sırasını gözetiyorlar. Oyun denge oyunları, isabet oyunları ve fiziksel beceri oyunlarından oluşuyor. Yarışmaların sonunda kazanan takımın üyelerine ödüller ve madalyalar veriliyor. Oyunun sonunda ise her 2 takıma da sürpriz hediyeler veriliyor, aktiviteler yapılıyor.

Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu İçin Alternatif Önerilerimiz

Organizasyonu canlandırmak için animasyon hizmetlerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Palyaço, kostümlü karakter, sihirbaz gösterisi, panayır ve çadır oyunları çocuk doğum günleri için en çok tercih ettiğimiz hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

İkramlıklar ve animasyonlu yiyecekler de survivor temalı organizasyonlarınızda yer verdiğimiz hizmetlerden. Dondurma, popcorn, pamuk şeker gibi nostaljik satıcılar ve animasyonlu yiyeceklerle hem yetişkin hem de çocuk doğum günü organizasyonlarında çok sık tercih ediliyor.

Organizasyon mekanının doğum günü partisine hazırlanması da oldukça önemli. Uçan balon süsleme, papatya balon süsleme, harf balon süsleme ve çeşitli süsleme yöntemleriyle organizasyon mekanını özelleştiriyor ve misafirlerinizi rengarenk özenli bir ortamda karşılıyoruz.

Şekerleme barı kurulumu çocukların en çok sevdiği organizasyon hizmeti. Çeşitli şekerlemelerin ve çikolataların yer aldığı sweet table temalı cupcake, temalı pasta gibi alternatiflerle, ekibimiz tarafından dekore ediliyor. Doğum günü organizasyonlarında pastanın kesildiği ve fotoğrafların büyük bir bölümünü oluşturan bir köşe oluyor.

Survivor temalı doğum günü organizasyonu için profesyonel fotoğraf ve video çekimi de unutulmaması gereken bir hizmet seçeneği. En heyecanlı ve en özel anların fotoğraf ve video kaydına alınması, organizasyonlarınızı anlamlı hale getiriyor ve unutulmaz kılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir