Şişme Rodeo Kiralama

Şişme Rodeo Kiralama İzmir

Şişme rodeo oyunu, minderle çevrili, hız ve hareket kontrolü operatör tarafından yapılan, elektronik kontrollü mekanik boğadır. Görünümü itibariyle gerçeğinden farksızdır.

Uzaktan kumanda ile kontrol edilen şişme rodeo parkurundan düşmeniz durumunda zarar görmemeniz için etrafı şişme bariyerler ile kaplanmıştır. Rodeo oyun parkurunu birçok organizasyonda ve etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Bunun yanında ticari amaçlı rodeo oyununu kiralayabilirsiniz.

Organizasyonların en eğlenceli oyun parkurlarından biri olan rodeo 15 yaş ve üzeri için tercih edebileceğiniz bir oyuncaktır. Rodeonun olduğu bir organizasyonda eğlence ve adrenalin kaçınılmazdır. İzmir Organizasyon firmamız yalnızca İzmir değil, İzmir ve çevresinde, Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için rodeo kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Rodeo Oyunu Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Kullanıcılar rodeonun üzerine çıkar ve rodeonun üzerindeki ipe tutunarak operatörün hareketlerini beklerler. Operatörümüz uzaktan kumandalı sistemle rodeoyu hareket ettirmeye başlar. Makinenin sağ, sol ve yukarı, aşağı olmak üzere, 4 yönlü hareket komutu vardır. Kullanıcı, rodeonun üzerinde uzun süre düşmeden sabit kalmaya çalışır. Düştüğü zaman ise şişme bir zemine düşer ve oyunu tamamlamış olur. Bu oyunda amaç en uzun süre rodeonun üzerinde düşmeden kalabilmektir. Rodeo tek kişiliktir. Her seferinde rodeonun üzerinde yalnızca 1 kişi kalabilir. Dilerseniz takımlar halinde, rodeo müsabakaları şeklinde de bu oyun parkurunu kullanabilirsiniz. Şişme parkurun nakliyesi, kurulumu ve 1 adet gözetmen operatör personelimiz fiyata dahil hizmetlerdir.

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Rodeo oyun parkurunda 2 adet 1500 kw gücünde motor kullanılır. Elektrik tüketimi azdır. Rodeo oyun parkuru 8 metreye 8 metre ölçülerindedir.

Rodeo Şişme Oyun Parkurunun Kurulumu Nasıldır?

Organizasyonun yapılacağı alan rodeo için hazırlanır. Geniş ve düz bir alan olmasına dikkat edilir. Rodeo hazır bir malzemedir. Ancak düşülecek olan güvenlik zemini, şişme bir zemindir. Elektrik bağlantıları da yapılarak parkur şişirilir. Ortalama 10 dakika süren parkurun hazırlanması, rodeonun yerleştirilmesi, uzaktan kumandanın ayrı elektrik bağlantıları ve parkurun sabitlenmesiyle toplamda 15-20 dakika civarında sürmektedir.

Rodeo Oyunu Güvenli Bir Parkur Mudur?

Rodeo güvenli bir şişme oyun parkurudur. Rodeonun üzerinden düşülen zemin yumuşak ve şişme bir zemindir. Kullanıcıya herhangi bir zararı yoktur. Her yaş grubuna uygun olarak, deneyimli operatörlerimiz hız ve hareket kontrolü yaparlar. Dolayısıyla herhangi bir tehlike oluşturmaz.

Rodeo Şişme Oyun Parkuru Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Şişme Rodeo Kiralama” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Duvar Zıpzıp Şişme Oyun Parkuru Kiralama Şişme Zıpzıp Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir