Dev Palyaço Kaydırak

Dev Palyaço Kaydırak Kiralama

Dev palyaço kaydırak ile yetişkinler bile çocuk gibi eğlenecek. Organizasyonlarınızda kullanmak üzere dev şişme kaydırak ile ziyaretçilerinize güzel anlar yaşatabilirsiniz. Misafirleriniz eğlenirken animasyon sorumlumuz dev şişme kaydırak ile size değişik oyunlar oynatacak, etkinlikler gerçekleştirecektir. Gözetmen eşliğinde oynanan oyuncakta, çocuklar sıraya alınır. Tırmanma merdivenleri yardımıyla yukarıya çıkan çocuklar sırayla kaydıraktan kayarlar ve yumuşak bir zemine çıkarlar.

Şişme palyaço kaydırak 5 ile 15 yaş arası çocuklarımızın rahatlıkla oynayabileceği, keyifli vakit geçirebilecekleri bir şişme oyuncaktır.

Şişme Palyaço Kaydırak Parkurunun Boyutları Nedir?

7x5x8 metre ölçülerinde bir şişme oyun parkurudur. ( Uzunluk, genişlik ve yükseklik ) Şişme palyaço kaydırakta tek bir motor mevcuttur. Motor gücü 1500 kw’tır. Ortalama elektrik tüketimi azdır.

Dev Palyaço Kaydırağın Kurulumu Nasıldır?

%100 pvc maddeden yapılmış olan dev palyaço kaydırağın kurulumu için, öncelikle zemin kontrol edilir. Dış mekan kurulumu yapılacaksa, zeminin düz olmasına dikkat edilir. Şişme oyuncağın içinde bulunan motor elektriğe takılarak şişmesi sağlanır. Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Yaklaşık 30 dakika içinde şişme parkurun kurulumu tamamlanmış olur.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Palyaço kaydırak şişme oyun parkurunun nakliyesi, kurulumu ve oyun süresince çocukların ve oyuncağın başında duran bir animatör fiyata dahildir.

Palyaço Kaydırak Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Ani elektrik kesintilerine karşı, önce, şişme oyuncak parkurunun içinde bulunan hava odalarından hava boşalır. Bu süre içerisinde, şişme oyuncağın başında bulunan gözetmen personelimiz, güvenlik amaçlı çocukları parkurdan çıkarır. Yumuşak zemini sayesinde, güvenli bir oyuncaktır.

Doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, düğün organizasyonları, piknik organizasyonları, outdoor aktiviteleri, okul şenlikleri gibi organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. İzmir Organizasyon ekibinin profesyonel ekibi nerede olursanız olun hızlı ve güvenli bir şekilde, şişme oyun parkurunu size ulaştıracaklar, kurulumunu yapıp, parkurun başında olası güvenlik önlemlerine karşı bekleyeceklerdir. İnsan sağlığına, çocukların güvenliğine, ekipmanların kalitesine son derece önem vermekteyiz, titizlikle çalışmaktayız. Palyaço kaydırak ve diğer şişme oyuncaklarımızla ilgili bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Dev Palyaço Kaydırak” yazısında 3 düşünce

  1. Pingback: Boks Makinesi Kiralama İzmir Mekanik ve Elektronik Oyuncak Kiralama

  2. Pingback: Renkli Kaydırak Kiralama İzmir Şişme Oyuncak Kiralama

  3. Pingback: Sünger Bob Temalı Kaydırak Kiralama İzmir Şişme Kaydırak Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir