Şenlik Organizasyonu

Şenlik Organizasyonu İzmir

Üniversite şenlikleri, ana okul şenlikleri, bahar şenlikleri ve festival etkinlikleri gibi organizasyonlarınız için organizasyon planlama ve organizasyon yönetimi hizmetleri sunuyoruz. İzmir ve çevresinde, Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirmek istediğiniz şenlik organizasyonlarınız için, İzmir Organizasyon firmamız size birçok alanda organizasyon desteği sunuyor.

Şenlik Organizasyonu İçin Tercih Edilen Hizmetler

  • Ses, Sahne ve Işık Kurulumu Hizmeti: Üniversite şenlikleri, bahar şenlikleri ve festival etkinlikleri gibi büyük çaplı şenlik organizasyonlarınızda çeşitli müzik grupları sahne alır. Bu büyük çaplı organizasyonlarınız için firmamız profesyonel ses, sahne, ışık ve truss kurulumu hizmeti veriyor. Küçük çaplı sahne etkinlikleriniz içinse, organizasyon mekanına, büyüklüğüne, organizasyon türüne ve davetli sayısına uygun ses, sahne ve ışık kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Müzik Hizmeti: Şenlik organizasyonunuza gelecek olan müzik gruplarının ve sanatçıların dışında trio grubu ve bando ekibi gibi müzik hizmetlerimize şenliklerinizde yer verebilir, ortamı renklendirebilirsiniz. Ayrıca profesyonel Dj temini hizmetimizle de organizasyonun enerjisini büyük ölçüde artırabilir, şenliği partiye dönüştürebilirsiniz.
  • Ekipman Kiralama: Şenlik etkinlikleri için ihtiyaç duyacağınız çeşitli ekipmanlar olacak. Çadır, gölgelik, masa, sandalye gibi ihtiyaçlarınızı firmamızın ekipman kiralama hizmetiyle karşılayabilirsiniz.

  • Animasyonlu Yiyecekler: Şenlik ve festival etkinliklerinde unutulmaması gereken eğlenceli detaylar var. Sokak satıcıları hizmeti. Pamuk şeker, popcorn, macun, dondurma, kahveci köşesi, şerbetçi gibi yöresel tatlarımıza etkinliklerinizde yer verebilir, kişi sayısı kadar ya da sunum hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Süsleme Hizmetleri: Şenlik alanını festival alanına dönüştürmek için balon süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her yerin rengarenk balonlarla süslendiği tam bir şölen havasına ne dersiniz? Öyleyse zincir balon süsleme, dikme balon süsleme gibi süsleme hizmetlerimize göz atın.
  • Animasyon Hizmetleri: Özellikle ana okul şenliklerinde kullanılan animasyon hizmetleri palyaço, kostümlü karakter, sihirbaz, tahta bacaklı adam ve maskot gibi çeşitli animasyon ekibinden oluşur. Ana okul şenlik organizasyonlarında palyaço, maskot ve sihirbaz gibi animasyon ekibimizin animasyon gösterisi, yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri gibi etkinliklerinden yararlanabilirsiniz. Üniversite şenlikleri içinse tahta bacaklı adam, maskotllar ve palyaço gibi animasyon gösterilerine şenliklerinizde yer verebilirsiniz.

Şenlik Organizasyonu Alanında İzmir Organizasyon

Uzun yıllardır Bahçeşehir Okulları, TED Koleji, İzmir Türk Koleji, Bodrum Marmara Koleji, Doğa Kolejleri, Okyanus Kolejleri gibi bir çok okul ve birçok ana okul ile şenlik ve festival organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz ile profesyonel hizmet anlayışıyla şenlik organizasyonu ve festival etkinliklerinize organizasyon yönetimi ve ekipman kiralama hizmeti veriyoruz.