Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Organizasyonu İzmir

Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Doğum günü organizasyonu ve doğum günü parti etkinlikleriniz için İzmir Organizasyon firması olarak ekipman kiralamadan süsleme hizmetlerine, profesyonel fotoğraf çekimlerinden animasyon hizmetlerine, catering organizasyonundan organizasyon yönetimi ve planlamaya kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti veriyoruz.

Doğum Günü Organizasyonlarında Tercih Edebileceğiniz Hizmetlerimiz

  • Şişme Oyuncak Kiralama: Doğum günü organizasyonlarınızı renklendiren, organizasyonu heyecanlı hale getiren şişme oyuncak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Çocuklar için uygun olan parkur ve oyuncak seçeneklerimizle, siz konuklarınızla keyifli zamanlar geçirirken, profesyonel animatörlerimizin eşliğinde çocuklarınız da parkurlarda keyifli ve güvenli vakit geçirecekler. Çocuklar için olan parkurları otel gibi kapalı alanlarda da kullanabiliyor ve tercih edebiliyorsunuz. Yetişkinler için ise açık alanda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için, eğlence ve adrenalin odaklı şişme oyuncaklarımızı seçebilirsiniz.

  • Ekipman Kiralama: Doğum günü partisinde ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları Türkiye’nin her yerine kiralama hizmeti veriyoruz. Açık ya da kapalı alanda gerçekleştireceğiniz organizasyonunuz için çadır, gölgelik, gazebo, masa, sandalye, jeneratör gibi ihtiyaçlarınızı kaliteli ekipman ve deneyimli personelimizle temin ediyoruz.
  • Süsleme Hizmetleri: Organizasyon mekanını konsepte uygun şekilde süslüyor ve dekore ediyoruz. Organizasyon mekanınızı balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme ve çiçek süsleme için, zevkli ve tecrübeli ekibimizin ellerine emanet edebilirsiniz. Süsleme hizmetlerimiz yalnızca bunlarla da sınırlı değil. Ayrıca mekanın konseptine uygun çeşitli objeler ve dekoratif eşyalarla organizasyon mekanınızı özelleştiriyor ve farklılaştırıyoruz.
  • Catering Organizasyonu: Doğum günü organizasyonunuz için konuklarınıza sunacağınız yemekler ve ikramlıklar için firmamız profesyonel catering hizmeti ve catering ekipman desteği hizmeti veriyor.
  • Profesyonel Prodüksiyon Hizmeti: Organizasyonunuzu unutulmaz kılmak, yıllar sonra bile dönüp tekrar tekrar o anı yaşamak isterseniz, firmamızın prodüksiyon ekibi profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmeti için yanınızda olacak. Organizasyon boyunca çekilen doğal takip fotoğraflarınızı arşivinize ekleyebileceksiniz. Ayrıca son teknoloji kameralarla da organizasyon anının aktüel video kayıtları da yapılıyor olacak. Etkinlik sonunda da size özel kurgulanıp montajlanan bir video klibe sahip olacaksınız.
  • Animasyon Hizmetleri: Doğum günü organizasyonlarının olmazsa olmazı animasyon ve animatör desteği için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden palyaço, kostümlü karakter, maskot, tahta bacaklı adam ve sihirbaz gibi animatörler organizasyonunuza renk katacak, konuklarınıza eğlenceli ve keyifli zamanlar yaşatacaklar.

 

  • DJ Temini ve Müzik Hizmetleri: Profesyonel DJ performansı ve müzik grupları için firmamız size profesyonel bir hizmet sunuyor. Müzik grupları için trio grubu, bando ekibi, fasıl ekibi gibi alternatifleriniz de var.
  • Ses, Sahne ve Işık Kiralama Hizmeti: Organizasyonlarınızda gerekli olan profesyonel sahne kurulumu, ses ve ışık sistemleri için İzmir Organizasyon firmamız kiralama ve kurulum hizmeti veriyor.