Top Havuzu

Top Havuzu Kiralama İzmir

Top havuzu; çocukların dahil olduğu bir organizasyonda hayatınızı kolaylaştıran, özellikle küçük yaş grupları için oldukça keyifli ve eğlenceli olan bir şişme oyun parkurudur.

Top Havuzu Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

%100 pvc maddeden üretilmiş olan top havuzunda renkli yumuşak toplar bulunur. Çocuklar yumuşak zeminde, renkli toplarla keyifli oyunlar oynayabilirler. Aynı anda 5 çocuğun rahatlıkla oynayabileceği bir parkurdur.

Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

İzmir Organizasyon firmamızın temin ettiği top havuzunda 5 ile 8 yaş arası çocuklar rahatlıkla oynayabilir.

Top Havuzunun Ebatları, Boyutları Nedir?

 7x4x3 metre ebatlarındadır. (Genişlik, uzunluk ve yükseklik)

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Top havuzu şişme oyuncak parkurunda 1 adet motor mevcuttur. Motor gücü 600 kw ile 800 kw arasında değişmektedir. Elektrik tüketimi oldukça azdır.

Top Havuzunun Kurulumu Nasıldır?

Öncelikle düz bir mekan olmasına önem veriyor, dış mekanda veya outdoor aktivitelerinde kullanılacaksa özel bir güvenlik önlemi alıyoruz. Zemine çakılan profillere geçirilen iplerle parkura bağlıyoruz. Parkurun 4 tarafı için de aynı işlemi uyguluyoruz. Olası devrilmelere ya da olumsuz hava koşullarına karşı önlem almış alıyoruz. Şişme oyun parkurlarımız ve çocuk oyuncaklarımızın yanında çocukların güvenliğinden sorumlu olan eğitimli animatör görevlendirmekteyiz.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Şişme oyuncağın nakliyesi, kurulumu ve oyun süresince çocukların ve oyuncağın başında duran bir animatör fiyata dahildir.

Top Havuzu Güvenli Bir Şişme Oyuncak Mıdır?

Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Ani elektrik kesintilerine karşı, önce, şişme oyuncak parkurunun içinde bulunan hava odalarından hava boşalır. Bu süre içerisinde, şişme oyuncağın başında bulunan gözetmen personelimiz, güvenlik amaçlı çocukları parkurdan çıkarır. Yumuşak zemini sayesinde, güvenli bir oyuncaktır.

Top havuzumuz da diğer tüm şişme oyuncaklarımız gibi, kaliteli malzemeden üretilmiştir. Animatörümüz çocukların güvenliğinden sorumlu olacağı gibi, aynı zamanda da çocukları eğlendirecek, oyunlar oynatacak, top havuzu ve diğer oyuncaklardaki oyunlarda koordinasyonu sağlayacaktır.

Sizler de çocuklarınızın doğum günü organizasyonlarında, mağaza, okul veya dükkan gibi açılış organizasyonlarınızda, ana okul şenliklerinde, 23 Nisan şenliklerinde, bayram etkinliklerinde, Avm etkinliklerinde top havuzu şişme oyuncak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylece çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenmesini,keyif almasını sağlayabileceksiniz. Küçük yaş grubu çocuklar konusunda özellikle, ebeveynlere ve eğitimcilere büyük kolaylıklar sağlayan top havuzu şişme oyuncak kiralama hizmetimiz, her türlü organizasyonlar için sık tercih ediliyor.

İzmir’in tüm ilçelerine, hatta Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine şişme oyuncak kiralama hizmetimiz vardır. Şişme oyun parkurları kiralama hizmetimiz, nakliye ve kurulum dahil bir hizmettir.

Top Havuzu” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Şişme Oyuncak Sunumu Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir