Sünger Bob Kaydırak

Sünger Bob Kaydırak Kiralama

Sünger bob kaydırak, her yaş çocuk grubu için uygun olan bir şişme oyun parkurudur. Çeşitli etkinlikleriniz ve organizasyonlarınızda, İzmir Organizasyon olarak şişme oyun parkuru, şişme oyuncak kiralama hizmeti veriyoruz. Şişme oyuncak kiralama hizmetini, nakliye ve kurulum dahil bir şekilde sunuyoruz.

Renkli kaydırak ve dev palyaço kaydırakla aynı ebatlarda ve boyutlarda olan bir şişme oyuncaktır. Farkları, temalarının farklı olmasıdır. Kaydırağın üst kısmında Sünger Bob teması mevcuttur. Gözetmen eşliğinde oynanan oyuncakta, çocuklar sıraya alınır. Tırmanma merdivenleri yardımıyla yukarıya çıkan çocuklar sırayla kaydıraktan kayarlar ve yumuşak bir zemine çıkarlar. Çocuklar sıraya girerek tek kişi olarak kaymaktadırlar. Dolayısıyla kişi sınırlaması yoktur.

Sünger Bob şişme oyun parkuru 5 ile 15 yaş arası çocuklarımızın rahatlıkla oynayabileceği, keyifli vakit geçirebilecekleri bir şişme oyuncaktır.

Sünger Bob Temalı Kaydırak Kiralama Hizmeti

%100 pvc maddeden üretilmiş olan Sünger Bob şişme oyuncak, diğer tüm şişme oyuncaklarımızda olduğu gibi, kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bizler de çocuklarımızın sağlıklarına ve can güvenliğine maksimum düzeyde önem vermeyi ilke edinmiş bir firmayız. Kaliteli malzemeden üretilen şişme oyuncaklarımızın kurulumunu da güvenliğe önem vererek yapıyoruz. Öncelikle düz bir mekan olmasına önem veriyor, dış mekanda veya outdoor aktivitelerinde kullanılacaksa özel bir güvenlik önlemi alıyoruz.

Zemine çakılan profillere geçirilen iplerle parkura bağlıyoruz. Parkurun 4 tarafı için de aynı işlemi uyguluyoruz. Olası devrilmelere ya da olumsuz hava koşullarına karşı önlem almış alıyoruz. Yaklaşık 30 dakika içinde kurulum tamamlanmış oluyor. Şişme oyuncağın nakliyesi, kurulumu ve oyun süresince çocukların ve oyuncağın başında duran bir animatör fiyata dahildir. Sünger Bob temalı oyun parkurunda tek bir motor mevcuttur. Motor gücü 1500 kw’tır. Ortalama elektrik tüketimi azdır. Sünger bob şişme oyuncak 7x5x8 metre ölçülerindedir. (Genişlik, uzunluk ve yükseklik)

Temalı Şişme Kaydırak Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Elektrik aksanı, şişme oyuncağın kör noktasında gizlenmiştir. Dolayısıyla çocukların ulaşamayacağı bir yerdedir. Ani elektrik kesintilerine karşı, önce parkurun içinde bulunan hava odalarından hava boşalır. Kurulumu, halat desteğiyle güvenliği maksimize ederek yapılır.Şişme oyun parkurlarımız ve çocuk oyuncaklarımızın yanında çocukların güvenliğinden sorumlu olan eğitimli animatör görevlendirmekteyiz. Animatörümüz çocukların güvenliğinden sorumlu olacağı gibi, aynı zamanda da çocukları eğlendirecek, oyunlar oynatacak, Sünger Bob şişme oyun parkuru ve diğer oyunlarda koordinasyonu sağlayacaktır.

Şişme oyuncaklarımızla, doğum günü organizasyonlarınızda, çocuklarınız ve arkadaşları çok keyifli vakit geçirecekler. Sünger bob şişme oyun parkuru, aynı zamanda açılış organizasyonları, Belediye etkinlikleri, festival ve şenlik organizasyonu gibi organizasyonlarda çocukların eğlencelerini garantilemek adına tercih edebileceğiniz şişme oyun parkurumuzdur.

Sünger Bob Kaydırak” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Bungee Run Kiralama İzmir Bungee Run Şişme Oyuncak Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir