Dev Tırmanma Dağı

Dev tırmanma dağı, hem çocuklar hem de yetişkinler için olan oyunlarda ve organizasyonlarda kullanabileceğiniz oyun parkurlarından biridir. İzmir Organizasyon olarak profesyonel şişme tırmanma dağlarını sizin için kiralıyor ve yerinde hizmet veriyoruz. Organizasyonlarınızda yer verebileceğiniz birbirinden güzel şişme oyun parkurlarımızı inceleyebilir ve eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

15 yılı aşkın süredir doğum günü organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu ve organizasyon alanında hizmet veren İzmir Organizasyon bugüne dek birçok organizasyona ev sahipliği yapmıştır. Şişme çocuk oyuncakları ve şişme yetişkin oyuncakları ile organizasyonlarınızı renklendiren İzmir Organizasyon firmamıza ulaşarak oyun parkurlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dev Tırmanma Dağı Kiralama

10 metre yüksekliği olan tırmanma dağı oyun parkurunda, kuledeki bir mekanizmaya bağlanan halat ip aparat yardımıyla kullanıcının beline bağlanır. Kullanıcı tırmanma piramidinde yer alan bloklara tutunarak ve basarak yukarıdaki hedefe tırmanmaya çalışır. Aynı anda 4 kişi parkurda tırmanarak yol alabilir. 10 yaş üzeri çocuklar için uygun olan dev tırmanma dağı yetişkin şişme oyuncaklarından biridir. Şişme parkurun nakliyesi, kurulumu ve en az 1 adet gözetmen personelimiz fiyata dahil hizmetlerdir.

Şişme tırmanma dağı, 10x10x12 ebatlarındadır. 600 kg ağırlığında bir şişme oyun parkurudur. (Genişlik, yükseklik ve uzunluk) Tırmanma dağı şişme oyun parkurunda 4 adet 1500 kw gücünde motor kullanılır.

Tırmanma Dağının Kurulumu Nasıldır?

Öncelikle düz ve kuru bir zemin olmasına dikkat ediyoruz. Daha sonra parkurun hazır halini baz alarak, tırmanma piramidinin denk geleceği yaklaşık 15 metrelik mesafede elektrik direği, elektrik telleri gibi engelleyici unsurların olmamasına özen gösteriyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra ( parkur içinde bulunan motor gücü ile şişme parkur haline geldiğinde ), zemine aparatlar çakılır, parkurun 6 bölgesindeki halatlar buraya bağlanır. Tüm bu aşamalar da bittikten sonra, 30 dakika içinde kurulum tamamlanmış olur.

Şişme Tırmanma Dağı Güvenli Bir Parkur Mudur?

Tırmanma dağı güvenli bir oyuncaktır. %100 pvc maddeden üretilen şişme parkurlarımız, herhangi olumsuz durumlara karşı organizasyon öncesi, depomuzda titizlikle kontrol edilir. Kurulum esnasında güvenlik önlemleri alınır. Organizasyon sırasında eğitimli personelimiz sizin her adımınızda ve hareketinizde yanı başınızda hazır bulunurlar.

Şişme tırmanma dağı; şirket piknik organizasyonları, okul şenlikleri, festivaller, okul piknikleri ve çeşitli etkinlik ve aktivitelerinizde kullanabileceğiniz, adrenalin dolu bir parkurdur. Çocukların da yetişkinlerin de keyif alacağı, eğlenceli vakit geçirecekleri ve arkadaşlarıyla yarışabilecekleri bir şişme oyun parkurudur. İzmir Organizasyon‘un eğitimli ve tecrübeli ekibi ve birinci sınıf kalite ekipmanlarıyla organizasyonlarınızda sizlere en uygun hizmet veriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir