Renkli Kaydırak

Renkli Kaydırak Kiralama İzmir

Renkli kaydırak ile misafirlerinize eğlenceli anlar yaşatın. Şişme kaydırak çok yer işgal etmeden çocukları eğlendirebilen bir şişme oyun parkurudur. İzmir Organizasyon şirketi olarak şişme oyun parkuru kiralama hizmetini yerinde vermekteyiz.

Renkli Kaydırak Oyun Parkurunda Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Gözetmen eşliğinde oynanan oyuncakta, çocuklar sıraya alınır. Tırmanma merdivenleri yardımıyla yukarıya çıkan çocuklar sırayla kaydıraktan kayarlar ve yumuşak bir zemine çıkarlar. Dev palyaço kaydırak ile ebatları ve ölçüleri aynı olan bir şişme oyuncaktır. Farkı, renkli kaydırağın üzerinde güneş koruyucu bir kule bölmesinin olmasıdır. Çocuklar sıraya girerek tek kişi olarak kaymaktadırlar. Dolayısıyla kişi sınırlaması yoktur.

Hangi Yaş Grubu İçin Uygun Bir Şişme Oyuncak Parkurudur?

Renkli şişme kaydırakta 5 ile 15 yaş arası çocuklarımız rahatlıkla oynayabilir ve keyifli vakit geçirebilir.

Renkli Kaydırak Parkurunun Ebatları, Boyutları Nedir?

7x5x8 metre ölçülerinde bir şişme oyun parkurudur. ( Uzunluk, genişlik ve yükseklik )

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Renkli kaydırakta tek bir motor mevcuttur. Motor gücü 1500 kw’tır. Ortalama elektrik tüketimi azdır.

Renkli Kaydırağın Kurulumu Nasıldır?

%100 pvc maddeden yapılmış olan renkli kaydırağın kurulumu için, öncelikle zemin kontrol edilir. Dış mekan kurulumu yapılacaksa, zeminin düz olmasına dikkat edilir. Şişme oyuncağın içinde bulunan motor elektriğe takılarak şişmesi sağlanır. Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Yaklaşık 30 dakika içinde şişme parkurun kurulumu tamamlanmış olur.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Şişme oyuncağın nakliyesi, kurulumu ve oyun süresince çocukların ve oyuncağın başında duran bir animatör fiyata dahildir.

Renkli Kaydırak Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Ani elektrik kesintilerine karşı, önce şişme oyun parkurunun içinde bulunan hava odalarından hava boşalır. Bu süre içerisinde, şişme oyuncağın başında bulunan gözetmen personelimiz, güvenlik amaçlı çocukları parkurdan çıkarır. Yumuşak zemini sayesinde, güvenli bir oyuncaktır.

Doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, düğün organizasyonları, piknik organizasyonları, outdoor aktiviteleri, okul şenlikleri gibi organizasyonlarda renkli kaydırak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İzmir Organizasyon ekibinin profesyonel ekibi nerede olursanız olun, en hızlı ve güvenli bir şekilde, şişme parkuru size ulaştıracaklar, kurulumunu yapıp, parkurun başında olası güvenlik önlemlerine karşı bekleyecektir. İnsan sağlığına, çocukların güvenliğine, ekipmanların kalitesine son derece önem vermekteyiz, titizlikle çalışmaktayız.

Renkli Kaydırak” yazısında 3 düşünce

  1. Pingback: Sünger Bob Temalı Kaydırak Kiralama İzmir Şişme Kaydırak Kiralama

  2. Pingback: Şişme Oyuncak Sunumu Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

  3. Pingback: Duvar Zıpzıp Şişme Oyun Parkuru Kiralama Şişme Zıpzıp Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir