Şut Becerisi

Şut Becerisi Kiralama İzmir

Şut becerisi, sizin için hazırlanmış alanlara şut çekerek puan toplamaya çalıştığınız şişme oyun parkurudur. Şut becerisinde misafirlerinize eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz. Animatör gözetiminde, 2 kişinin aynı anda oynayabileceği bir şişme oyun parkurudur. İzmir Organizasyon olarak şut becerisini yerinde kuruyor ve kiralama hizmeti veriyoruz.

İzmir Organizasyon firmamız İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasında şişme oyuncak kiralama ve organizasyon hizmeti vermektedir. Piknik organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu, açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi organizasyonlarınızda İzmir Organizasyon firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Şut Çekme Becerisi Kiralama

Şut becerisinde yaş sınırlaması yoktur. Çocuklar da yetişkinler de eğlenerek oynayabilirler. Şut becerisinde aynı anda 2 kişi oynar. Bir kişi kalede durur, diğer kişi şut çeker. Şut çeken kişi, yaklaşık 4 metreden topu kaleye atmaya ve kaledeki deliklerden geçirmeye çalışır. Oyun parkurunun nakliyesi, kurulumu ve 1 adet animatör, şişme parkur kiralama fiyatına dahil olan hizmetlerimizdendir.

Oyun parkuru 6x5x3 metre boyutlarındadır. ( Genişlik, uzunluk ve yükseklik ) 800 kw gücünde 1 adet motor, oyun parkurunun kurulumunda yeterlidir.

Şut Becerisinin Kurulumu Nasıldır?

Şişme oyuncak, düz bir zeminde elektrik bağlantısı yapılarak şişirilir. Yaklaşık 15 dakika içinde kurulum tamamlanmış olur.

Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Kesinlikle güvenli bir oyun parkurudur. İzmir Organizasyon’un teknik ekibi animasyon ekibi ile birlikte yanı başınızda olurlar. Parkur halat ve kazıklarla kurulumun yapılacağı zemine sabitlenir. İç rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir şişme oyuncaktır.

Şut çekme parkuru, piknik organizasyonları, şirket piknik organizasyonları, okul piknik organizasyonları , doğum günü organizasyonları, festivaller, okul şenlikleri, belediye etkinlikleri gibi organizasyonlarda keyifle tercih edebileceğiniz, konuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir şişme oyun parkur hizmetidir. İzmir Organizasyon olarak eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ve birinci sınıf kalitede mevcut durumda bulundurduğumuz şişme oyun parkurları ve ekipmanlarımızla sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir