Süngerle Su Taşıma

Süngerle Su Taşıma

Piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi outdoor aktivitelerde adrenalinin ve eğlencenin maksimum seviyede tutulması sizin için de misafirleriniz için de oldukça önemli. Eğlenirken dinlenmek, yaratıcı aktivitelerin içinde yer almak, organizasyonlarınızı renklendirecek ve farklı kılacaktır. İzmir Organizasyon’un animasyon destek ekibi, yaratıcı aktiviteler, yarışmalar, bireysel ve takım oyunlarından oluşan eğlendirici oyunlarla etkinlik takviminizi ve programınızı oluşturuyorlar. Animasyon ekibimizin outdoor aktivitelerde tercih ettiği eğlenceli bireysel oyunlardan biri de ‘süngerle su taşıma oyunu’. Piknik oyunları ve aktiviteleri ile ilgili bilgi almak için piknikorganizasyonu.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Süngerle Su Taşıma Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?

Su taşıma piknik organizasyonlarında bireysel olarak oynan bir eğlence oyunudur. Yarışmacılar 2 ayrı takıma ayrılırlar. Oyun için kullanılan malzemeler 4 adet kova ve 2 adet sünger. Yarışmacılar yaklaşık olarak 10 metrelik bir mesafeyi, parkurun diğer ucunda bulunan kovaya süngerle su taşıyarak bitirmeye çalışırlar. Oyunun sonunda parkurun sonundaki kovada en fazla su biriktiren yarışmacı oyunu kazanır.

Piknik Oyunları, Panayır Oyunları ve Yarışmalarda MC Desteği

Piknik oyunları, panayır oyunları ve yarışmalarda piknik sunucusu ve MC Show organizasyonu canlı tutar. Oyunların ve yarışmaların adil oynanmasını sağlar. Hem yarışmacıları hem de izleyicileri çeşitli animasyon şovlarıyla eğlendirir. Animasyon ekibinin desteği ile de misafirlerinizin organizasyondan büyük keyif almasını sağlar. Son zamanlarda trend olan, her organizasyonda tercih edilen sunucu ve MC Show için firmamızı profesyonel animasyon MC ekibinden destek alabilirsiniz.

Piknik Organizasyonunda Oynanan Diğer Bireysel Oyunlar Nelerdir?

Outdoor Aktivitelerde Oynanan Takım Oyunları Nelerdir?

İzmir Organizasyon ve Piknik Organizasyon Hizmetleri

Organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız malzeme ve ekipman için firmamızdan kiralama desteği alabilirsiniz. Açık alanlarda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda çadır ve gölgelik kullanmak, hem misafirleriniz için hava koşullarına karşı koruma sağlayacak, hem de organizasyonunuza şık bir görünüm kazandıracaktır. Masa ve sandalye gibi ihtiyaçlarınız için de konuk sayınıza göre istediğiniz sayıda ve türde masa sandalyeyi firmamızdan temin edebilirsiniz. Ses sistemi, sahne ve ışık gibi ihtiyaçlarınızı da son teknoloji ve kaliteli ekipmanlarımızla sizler için temin ediyoruz.

Organizasyonlarınıza renk katan hizmetlerimizden bir diğeri de animasyonlu yiyecekler hizmeti. Küçük büyük herkesin çok seveceği pamuk şeker, popcorn, dondurma, kağıt helva, mısır, macun ve şerbet gibi yiyecek ve içeceklerin dağıtımını, isteğinize göre sınırsız şekilde yapıyoruz.

Süngerle Su Taşıma” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Sandalye Kapmaca Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir