Bungee Run

Bungee Run Kiralama

Bungee run şişme oyun parkuru ile rekabet ve eğlence dolu dakikalara hazır mısınız? İzmir Organizasyon şirketimizden talepte bulunarak, organizasyon ve etkinliklerinizde unutamayacağınız anlara yer verebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla, İzmir, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşıyor, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyoruz.

Düzenleyeceğiniz outdoor aktiviteleri, şenlik organizasyonları, aile günü etkinlikleri ve piknik organizasyonları, belediye festivallerinde yanı başınızdayız. Şişme oyun parkurları ile organizasyonlarınızı renklendiriyor ve sizlere eğlenceli bir günün kapılarını aralıyoruz. Hem çocuklara hemde yetişkinlere özel temin ettiğimiz şişme oyuncaklarımızın kurulumunu ekibimizle birlikte tamamlıyoruz. Şişme oyun parkurlarımızı ve hizmetlerimizi ayrıntılı incelemek için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Bungee Run Şişme Oyun Parkuru Kiralama

Şişme oyun parkurları, İzmir Organizasyon firmamızın hemen yanında bulunan deposunda muhafaza edilmektedir. Organizasyonlarınızda yer vermek istediğiniz şişme oyuncaklar, belirttiğiniz tarihte sizlere kolaylıkla ulaştırılır. Bele bağlanan elastik kord yarışmacıları geriye çeker. Burada hedef bayrağa en hızlı sürede ulaşmaktır. Bayrağı ilk alan yarışmacı oyunun kazananı olmaktadır. Bungee run oyun parkurunda aynı anda iki kişi oynayabilmektedir. Oyun parkurunda iki ayrı bölmesi bulunur ve yarışmacılar elastik kordlar yardımıyla belinden bağlanmaktadır.

Şişme Oyun Parkuruna Dahil Olan Hizmetlerimiz

Şişme oyun parkuru kiralamasına dahil olan hizmetlerimiz; oyun parkurunun kurulumu ve organizasyon süresince başında 1 adet sivil gözetmendir. Oyun parkurunun kurulumu belirtmiş olduğunuz saatten önce profesyonel ekibimiz tarafından yaklaşık 30 dakikalık bir sürede tamamlanmaktadır. Sivil gözetmen de organizasyon boyunca düzenlenen yarışmalarda kontrolü sağlamaktadır. Bungee run oyun parkuru tamamıyla şişme bir üründür. İki yanında yer alan yükseklikler yarışmacıların güvenliğini sağlamakta olan şişme koruyuculardır.

Oyun Parkurunun Boyutları

Genişlik: 3 metre
Uzunluk: 11 metre
Yükselik: 2 metre

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Diğer Şişme Oyuncaklar

Çocuklar için tercih edebileceğiniz şişme oyun parkurları;

Yetişkinler için tercih edebileceğiniz şişme oyuncaklarımız;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir