Top Havuzlu Combo

Top Havuzu Combo

Top havuzlu combo; çocukların da konuk olduğu organizasyonlarda kullanabileceğiniz, minikleri eğlendiren sizi dinlendiren, organizasyonlarınıza renk katan bir şişme oyuncak çeşididir. Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, piknik organizasyonu, AVM etkinlikleri gibi organizasyonlarda İzmir Organizasyon firmamızdan şişme oyuncak kiralama hizmetini talep edebilirsiniz.

İzmir başta olmak üzere, Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Fethiye, Muğla, Aydın, Balıkesir ve Türkiye’nin her yerine şişme oyuncak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Top Havuzlu Combo Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Kaliteli malzemeden üretilmiş olan olan top havuzlu combo şişme oyun parkuru, renkli yumuşak topların bulunduğu bir havuz, zıpzıp ve renkli kaydıraktan oluşur. Rengarenk görünümüyle çocukların da ilgisini çeken güvenli bir oyuncaktır. Çocuklar zıpzıp bölümünde zıplayarak enerji atar, top havuzuna gelir ve sonrasında mini kaydırak bölümünden kayarlar. Aynı anda 5 çocuğun kullanımı için uygundur.

Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

4 ile 8 yaş arası çocuklar rahatlıkla kullanabilir ve oynayabilirler.

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Top havuzlu combo şişme oyuncak parkurunda 2 adet motor mevcuttur. Motor gücü 600 kw ile 800 kw arasında değişir. Organizasyonun türüne, organizasyon alanına ve çocuk sayısına göre kullandığımız motor gücü değişmektedir. Elektrik tüketimi oldukça azdır.

Top Havuzlu Combonun Kurulumu Nasıldır?

Zeminin düz olmasına dikkat ediyoruz. Öncelikle elektrik bağlantısını yapıyoruz. Oyuncağın içinde bulunan motor yardımıyla parkuru şişirerek kurulumu tamamlıyoruz. Olumsuz hava koşullarına karşı, parkuru zemine kalın bir halat yardımıyla sabitliyoruz.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Top havuzlu combo parkuru kiralama fiyatına dahil olan hizmetler, ürünün nakliyesi, kurulumu ve güvenlik amaçlı olarak oyuncağın başında bulunan animatör hizmetidir.

Top Havuzlu Combo Güvenli Bir Şişme Oyuncak Mıdır?

Top havuzlu combo çocuklar için oldukça güvenli bir şişme oyuncaktır.

  • Parkurun tamamı plastik ve yumuşak bir maddeden yapılmıştır. Bu sayede parkuru kullanan çocuklar, şişme oyuncağın içerisinde kafalarını çarpma veya vurma tehlikesi yaşamazlar. Parkur kurulumu esnasında maksimum güvenlik önlemleri alınır. Parkurlar zemine kazıklara bağlanan halatlarla sabitlenir. Olumsuz hava koşullarına karşı olası devrilmelerin önüne geçilmiş olur.
  • Ani elektrik kesintilerine veya motor bozulmalarına karşı, parkurun içerisinde hava odaları bulunur. Böylece hava önce oyuncağın içerisindeki hava odalarından boşalır. Bu esnada, parkur başındaki animatörümüz güvenli bir şekilde çocukları parkurdan uzaklaştırır.
  • Şişme oyun parkurunun başında duran görevli animatörümüz genel olarak parkurda çocukların güvenliğinden sorumludur. Çocukları oyuncağa sırayla alırlar. Parkurun tek seferde alabileceği kadar çocuğun girmesine dikkat ederler.

Top Havuzlu Combo” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Şişme Oyuncak Sunumu Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir