Pembe Şişme Kaydırak

Pembe Şişme Kaydırak Kiralama

Pembe şişme kaydırak, hem rengi hemde görüntüsü itibariyle çocukların ilgi odağı olmayı başaran şişme oyuncaklardan bir tanesidir. Pembe şişme kaydırak, İzmir Organizasyon şirketimiz bünyesinde bulunmakta ve ofisimizin hemen yanı başındaki depoda muhafaza edilmektedir. Böylelikle istediğiniz anda sizlere kolayca ulaştırılmaktadır. İzmir Organizasyon şirketimiz, deneyimli ve profesyonel çalışanlarıyla İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde düzenleyeceğiniz organizasyonlarda sizlere hizmet vermektedir. Şişme çocuk oyunlarının yanı sıra yetişkinler için temin ettiğimiz eğlenceli oyun parkurlarını da sizlere ulaştırıyoruz. Hem çocuklarınıza hemde sizlere unutulmayacak bir gün vaad ediyoruz. Pembe şişme kaydırak ve oyun parkurlarımızın tamamı için nakliye, kurulum ve sivil gözetmen dahil hizmet veriyoruz. Piknik organizasyonu, aile günü etkinlikleri, okul şenlikleri, festival organizasyonu, açılış organizasyonu gibi düzenleyeceğiniz organizasyonlarda şişme oyuncak kiralama hizmetlerimize yer verebilirsiniz. İzmir Organizasyon şirketimizden oyun parkuru kiralama hizmetinin yanı sıra palyaço kiralama, ses sistemi kiralama, masa ve sandalye kiralama, çocuk oturma grubu kiralama, süsleme, animasyon ekibi kiralama hizmetleri de talep edebilirsiniz.

Şişme Kaydırak Kiralama, Hazırlanışı ve Kullanılması

Pembe şişme kaydırak, çocukların eğlenceli vakit geçirdiği oyun parkurlarından birisidir. İzmir Organizasyon şirketimizden yapmış olduğunuz şişme oyuncak kiralama hizmetlerine parkurların nakliyesi, kurulumu ve başında 1 sivil gözetmen dahildir. Şişme kaydırak boyutları dikkate alınarak açık alanda ya da kapalı alanda kurulabilir. Parkurun kurulumu için düz bir zemine ihtiyaç vardır. Uygun mekana yerleştirilen oyun parkuru, profesyonel ekibimiz tarafından şişirilerek kurulumu yapılır. İki kısımdan oluşan kaydırağın bir tarafında şişme merdivenler sayesinde yukarı çıkılır, diğer tarafında ise kaydırak kısmı bulunur. Güvenli olması açısından kaydırak kısmının yanlarında bariyerler bulunur. Kaydırağın zemin kısmı ise yüksek şişme bariyer ile kapatılmıştır.

Outdoor aktivitelerde ya da kapalı alanda düzenleyeceğiniz organizasyon mekanlarının uygunluk durumuna göre şişme kaydırak oyun parkurunu tercih edebilirsiniz. Çocuklar keyifli anlar yaşarken İzmir Organizasyon firmamız tarafından yönlendirilen sivil animatör çocuklarla birlikte vakit geçirmektedir. Şişme kaydırak kiralama ve diğer oyun parkurlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sismeoyuncak.com ya da izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şişme Kaydırak Oyun Parkuru Ebatları

  • Uzunluk: 7 metre
  • Yükseklik: 6 metre
  • Genişlik: 5 metre

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir