Sandalye Kapma

Sandalye Kapma Oyunu

Sandalye kapma, her yaş grubunun keyifle oynadığı bir eğlence oyunudur. Yarışmacı sayısından 1 adet eksik sandalye ile oynan bu oyunda sandalyeler halka şeklinde dizilir. Müzik eşliğinde dans etmeye başlayan yarışmacılar, müzik kesildiğinde boş buldukları sandalyelere otururlar. Ayakta kalan yarışmacı oyundan elenir. Her yarışmacı oyundan ayrıldığında bir sandalye eksilir ve sona kalan yarışmacı oyunu kazanmış olur. Bireysel eğlence oyunları içerisinde en çok tercih edilen yarışmalardan olan sandalye kapma oyunu hem küçükler hemde büyükler için düzenlediğimiz etkinliklerdendir. Piknik organizasyonu ve aile günü etkinlikleri, avm etkinlikleri, doğum günü organizasyonu, temalı parti organizasyonu vb. organizasyonlarda sık sık düzenlediğimiz sandalye kapmaca oyununda bol bol dans ederken eğlenceli anlar yaşayacaksınız.

Sandalye Kapma Oyunu Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

Sandalye kapmaca oyunu, her yaş grubu için uygundur. Ana okul ve kreş seviyesinde çocuklarla da yetişkin yaş gruplarıyla da oynanır. Çocuklar için kazanımları çok fazla olan bir bireysel oyundur. Çocuklar bu oyunla rekabet duygusunu yaşarken, takım ruhunu ve birlikte hareket etmeyi de öğrenirler. Fiziksel becerileri artarken, eğlenceli vakit geçirirler. Animasyon ekibimiz, çocuklara ve yetişkinlere göre müzik seçimi ve sandalye seçimiyle, oyunu yaş gruplarına göre uyarlarlar.

Bireysel ve Takım Oyunlarının Önemi

  • Bireysel ve takım oyunlarıyla hem yetişkinler hem de çocuklar eğlenceli ve keyifli vakit geçirirler.
  • Bireysel ve takım oyunları, oyuncuların rekabet duygusunu geliştirir.
  • Rekabet duygusu gelişirken hem bireysel hem de takım halinde hareket etmeyi öğrenirler.
  • Enerji atan, adrenalin dolu, eğlenceli oyunlardır.

İzmir Organizasyon Hizmetleri

İzmir Organizasyon şirketimiz bireysel ve takım yarışmalarıyla organizasyonlarınıza renk katıyor. Sandalye kapma oyununun yanı sıra yumurta taşıma, halat çekme, hamster, süngerle su taşıma, bardakla su taşıma gibi aktiviteler düzenlemektedir. Ayrıca düzenleyeceğiniz organizasyonlarda şişme oyuncak parkurları, mekanik ve elektronik oyuncaklarla eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Animasyon ekibi, ekipman kiralama, şişme oyuncaklar, nostaljik satıcılar ve çok daha fazlası için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.