Çadır ve Gölgelik Kiralama

Çadır ve Gölgelik Kiralama İzmir

Çadır ve gölgelik kiralama hizmeti, outdoor aktiviteler ve organizasyonlarınız için olumsuz hava şartlarından en az etkilenmenizi sağlayan bir hizmettir. İzmir Organizasyon olarak, çadır ve gölgelik kiralamaları hizmetini, kurulumundan nakliyesine deneyimli kadromuzla, sizler için gerçekleştiriyoruz.

Açılış organizasyonları, piknik organizasyonları, okul şenlikleri, belediye şenlikleri, doğum günü organizasyonları, fuar tanıtımları, Avm etkinlikleri gibi organizasyonlarda çadır kiralama ve gölgelik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çadır ve Gölgelik Çeşitleri

4m x 4m Gazebo Çadır

Organizasyonlarda kolaylık sağlayan ve en sık tercih edilen çadırlardan biri 4mx4m gazebo çadırlardır. 4×4 çadır, profil malzemeden yapılan ve iskeleti 21 parçadan oluşan bir çadırdır. 4 metreye 4 metre ölçülerindedir. Çeşitli renklerde ve kaliteli kumaştan üretilmiştir. Gazebo çadırlar düzenleyeceğiniz organizasyonlarda olumsuz hava koşullarından korunmak için sıklıkla tercih edilir. Gazebo çadırları İzmir Organizasyon firmamızdan istediğiniz sayıda temin edebilirsiniz. Gazebo çadırların oluşturduğu gölgeliklerin altına sandalye, masa, oturma alanları gibi düzenler oluşturabilir ve konuklarınızı burada ağırlayabilirsiniz.

3m x 3m Ahtapot Çadır

Örümcek çadır olarak adlandırdığımız 3m x 3m çadır ise, portatif bir çadırdır. Katılımcı sayısının az olduğu ve organizasyon alanının küçük olduğu etkinliklerinizde ahtapot çadırları tercih edebilirsiniz. Ahtapot çadırların kullanım kolaylığı vardır. Ancak 4×4 metre çadır, 3×3 boyutlarındaki örümcek çadıra göre daha dayanıklıdır. Hava koşullarının olumsuz olabileceği etkinlik ve organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz. Daha kısa süreli aktiviteleriniz ve etkinlikleriniz içinse kullanım ve kurulum kolaylığı açısından 3×3 örümcek çadır kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

15m x Özel Ölçülerde Profesyonel Lüks Çadırlar

Lüks çadırlar ise genellikle davetli sayısının fazla olduğu büyük çaplı organizasyonlarda tercih edilmektedir. Ahtapot çadır ve gazebo çadırlara nazaran geniş ölçülere sahip olan lüks çadırlar piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi outdoor aktivitelerinde talep edilmektedir. Mevsimsel koşullardan ve olumsuz hava şartlarından korunmak için İzmir Organizasyon firmamıza ulaşarak çadır ve gölgelik hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çadır ve Gölgelik Kiralama” yazısında 3 düşünce

  1. Pingback: Kiralık Ekipmanlar İzmir Masa Sandalye Bistro Masa Ses Sistemi Kiralama

  2. Pingback: Yumurta Taşıma Yarışması İzmir Piknik Oyunları ve Bireysel Yarışmalar

  3. Pingback: Air Hockey Kiralama İzmir Organizasyon Hava Hokeyi Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir