Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kiralama

Sanal gerçeklik gözlüğü, son zamanların en teknolojik eğlence araçlarından ve oyuncaklarındandır. Sanal gerçeklik gözlüğü ile izleyeceğiniz film sahnelerini adeta yaşayabilir, kendinizi film sahnelerinde hissedebilirsiniz. Piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi etkinliklerde sanal gerçeklik gözlüklerinden hem çocuk hem de yetişkin misafirleriniz için yararlanabilirsiniz.

İzmir Organizasyon firması olarak, uzun yıllardır piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi etkinliklerde organizasyon yönetimi, organizasyon planlama, şişme oyuncak kiralama, mekanik oyuncak kiralama gibi organizasyon hizmetleri veriyoruz. Mekanik oyuncak ve şişme oyuncak kiralama hizmetlerini nakliye ve kurulum hizmetleri ile birlikte siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Yalnızca İzmir’de değil, İzmir başta olmak üzere, Çeşme, Didim, Bodrum, Kuşadası, Fethiye, Marmaris, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Çanakkale, Balıkesir gibi Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’ye şişme oyuncak kiralama ve mekanik oyuncak kiralama hizmeti veriyoruz. Organizasyonlarınıza renk katmak, misafirlerinize eğlenceli aktivite hizmetleri sunmak ve özel günlerinizi unutulmaz kılmak için, şişme oyuncak kiralama ve mekanik oyuncak kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nedir, Nasıl Kullanılır?

Sanal gerçeklik gözlükleri, VR gözlükler olarak da biliniyor. Günümüzde yaygın olarak kullanılan LCD, LED ve akıllı telefonların görüntüsünü daha gerçekçi göstermek için kullanılan gözlüklerdir. Sanal gerçeklik gözlükleriyle ekranda izlenilen görüntüler 360 derece ile izlenir. Sanal gerçeklik gözlükleri ile izlediğiniz görüntüleri adeta yaşayabilir, hatta izlediklerinizi yönlendirebilirsiniz. Kendinizi filmin içinde gibi hissedebilirsiniz.

Sanal gerçeklik gözlükleri firmamız tarafından filmin izleneceği ekran, VR gözlükler, filmin oynatılacağı mekanizma ile birlikte kiralama, nakliye ve kurulum hizmetleri ile birlikte veriliyor. Organizasyon mekanına kurulumu yapılan oyuncak elektrik bağlantıları da yapıldıktan sonra kullanıcıların eğlencesine bırakılıyor. Oyuncağın başında bulunan en az 1 adet gözetmenimiz, kullanıcıları sırayla bu eğlenceli dünyaya çağırıyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

5 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Sanal Gerçeklik Oyunu Hangi Organizasyonlarda Kullanılabilir?

Sanal Gerçeklik Gözlüklerinde Fiyata Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Gözlüklerin ve mekanizmanın kiralanması, organizasyon mekanına nakliyesi, kurulum hizmeti ve 1 adet gözetmen fiyata dahil olan hizmetlerdir.

İzmir Organizasyon ve Diğer Mekanik Oyuncak Kiralama Hizmetleri

Sanal Gerçeklik Gözlüğü” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Masa Langırtı Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir