Sandalye Kapmaca

Sandalye Kapmaca Oyunu İzmir

Piknik organizasyonlarda firmamızın animasyon ekibi bir takım eğlenceli ve yaratıcı bireysel ve takım oyunları düzenliyorlar. Süngerle su taşıma, bardak kaydırma ve yumurta taşıma gibi bireysel oyunların bulunduğu panayır oyunları ve yarışmalarında, herkesin bildiği ve sevdiği sandalye kapmaca oyunu da var.

Sandalye Kapmaca Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?

Sandalye kapmaca oyunu, yarışmacı sayısından 1 adet eksik sandalye ile oynanır. Sandalyeler tek sıra halinde ya da halka şeklinde dizilir. Animasyon ekibimizin ya da DJ’mizin açtığı müzikle yarışmacılar dans etmeye başlarlar. Müzik kesildiğinde ise, yarışmacılar boş buldukları sandalyeye otururlar. Açıkta kalan kişi yarışmadan elenir. Oyundan da her seferinde 1 adet sandalye eksiltilir. Sona kalan yarışmacı oyunu kazanmış olur.

Sandalye Kapmaca Oyunu Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

Sandalye kapmaca oyunu, her yaş grubu için uygundur. Ana okul ve kreş seviyesinde çocuklarla da yetişkin yaş gruplarıyla da oynanır. Çocuklar için kazanımları çok fazla olan bir bireysel oyundur. Çocuklar bu oyunla rekabet duygusunu yaşarken, takım ruhunu ve birlikte hareket etmeyi de öğrenirler. Fiziksel becerileri artarken, eğlenceli vakit geçirirler. Animasyon ekibimiz, çocuklara ve yetişkinlere göre müzik seçimi ve sandalye seçimiyle, oyunu yaş gruplarına göre uyarlarlar.

Piknik Organizasyonu ve Outdoor Aktivitelerde Bireysel ve Takım Oyunlarının Önemi

  • Bireysel ve takım oyunlarıyla hem yetişkinler hem de çocuklar eğlenceli ve keyifli vakit geçirirler.
  • Bireysel ve takım oyunları, oyuncuların rekabet duygusunu geliştirir.
  • Rekabet duygusu gelişirken hem bireysel hem de takım halinde hareket etmeyi öğrenirler.
  • Enerji atan, adrenalin dolu, eğlenceli oyunlardır.

İzmir Organizasyon Animasyon Ekibinin Takım Oyunları

İzmir Organizasyon Piknik Organizasyon Hizmetleri

Organizasyon ve animasyon alanında profesyonel olan İzmir Organizasyon firmamız ve deneyimli ekibimizle, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz. Organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve organize ediyoruz. Ekipman kiralama, süsleme hizmetleri, animasyon desteği, müzik hizmetleri, profesyonel DJ temini, catering hizmeti, barbekü ve mangal, ses sahne ve ışık kurulumu, masa ve sandalye temini, çadır kiralama, sahne gösterileri, profesyonel fotoğraf ve video çekimi, piknik ve panayır oyunları ile açık hava aktivitelerinizde ve kapalı alan organizasyonlarınızda sizlere müşteri memnuniyeti garantili hizmet veriyoruz.

İzmir ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında organizasyon hizmeti veren firmamızla organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde planlıyor ve organize ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir