Çekme Basket

Çekme Basket Kiralama İzmir

Çekme basket, 2 kişi ile oynanan bir basketbol animasyon oyunudur. Büyük küçük herkesin kullanımına uygun eğlenceli bir şişme oyun parkurudur.

İzmir Organizasyon firması olarak, İzmir başta olmak üzere Çeşme, Didim, Kuşadası, Kaş, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Ayvalık, Muğla, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Kocaeli, İstanbul ve tüm Türkiye’ye şişme basket ev diğer şişme oyun parkurlarının kiralama, nakliye ve kurulum hizmetini veriyoruz. Organizasyonlarınıza renk katıyor, organizasyon boyunca hem çocuklara he de yetişkinlere sınırsız eğlence vadediyoruz. Hem güvenli hem de eğlenceli olan şişme oyun parkurlarımızı her türlü organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz. Şişme oyun parkurlarımızı ayrıntılı incelemek ve bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

13 metre uzunluğunda ve 7 metre genişliğinde olan parkur bir basketbol animasyon oyunudur. 2 kişi ile oynanır. Her 2 takımın karşılıklı 1’er adet basketbol potaları vardır. Kullanıcılar bellerinden lastik kemerlerle parkurun ortasında bulunan şişme duvara bağlanırlar. Kendi potalarına basket atmaya çalışırlar. Oyun yaklaşık 5 dakika sürer.

Hangi Yaş İçin Uygun Bir Parkurdur?

Hem çocuklar hem de yetişkinler rahatlıkla oynayabilirler. Çocuklar için 10 yaş grubu ve üstüne daha uygun bir oyun parkurudur.

Şişme Oyun Parkurunun Ebatları, Boyutları Nedir?

Uzunluğu 7 metre, genişliği 3 metre ebatlarındadır.

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Parkurunda 2 adet 1500 kw gücünde motor kullanılır. Elektrik tüketimi azdır.

Şişme Basket Oyun Parkurunun Kurulumu Nasıldır?

Çekme basketin kurulumu için organizasyon alanının en geniş ve en düz mekanı gereklidir. Böylece parkur hem daha dayanıklı hem de daha güvenilir olur. Rulo halinde olan parkur alana yerleştirilir ve açılır. Elektrik bağlantıları yapılarak şişirme işlemine başlanır. Şişirme işlemi yaklaşık olarak 10 dakika sürer. Şişirme işlemi bitikten sonra zemine aparatlar yerleştirilir. Halat iplerle parkur zemine sabitlenir ve yaklaşık 20 dakikanın sonunda kurulum tamamlanmış olur.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Şişme parkurun nakliyesi, kurulumu ve en az 1 adet gözetmen personelimiz fiyata dahil hizmetlerdir.

Güvenli Bir Parkur Mudur?

Çekme baskette kullanıcılar bellerinden parkurun ortasında bulunan bir şişme oyuncağa sabitlenir. Herhangi bir devrilme riski de bulunmadığından oldukça güvenli bir oyuncaktır.

Şişme Oyun Parkuru Ne Tür Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Çekme Basket” yazısında 2 düşünce

  1. Pingback: Balon Futbolu Kiralama İzmir Şişme Oyun Parkuru Kiralama Balon Futbolu

  2. Pingback: Bungee Run Kiralama İzmir Bungee Run Şişme Oyuncak Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir