Gladyatör Oyunu

Gladyatör Oyunu Kiralama İzmir

Gladyatör şişme oyunu yetişkin misafirleriniz için tercih edebileceğiniz şişme oyun parkurudur. Şişme gladyatör oyunu ile ikili olarak mücadele edebileceğiniz gibi, ikişerli takım halinde de mücadele edebilirsiniz. İzmir Organizasyon firması olarak, gladyatör oyununu yerinde kiralama hizmeti veriyoruz.

15 yıldan uzun süredir içinde bulunduğumuz organizasyon sektörünün inceliklerini her ayrıntısıyla biliyor ve siz değerli müşterilerimize, müşteri memnuniyeti garantili bir hizmet sunuyoruz. Kaliteli ekipmanlarla profesyonel bir hizmet sunarken, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Şişme oyuncak kiralama hizmetini sadece İzmir değil, Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye getiriyoruz. Organizasyonlarınızın keyifli ve sorunsuz geçmesi için, teknik ekibimiz, animasyon ekibimiz ve organizasyon sorumlularımız iş başında, sizlere en iyi hizmeti sunmak için gayret içindeler.

Gladyatör oyunu Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Şişme bir zemin üzerinde 2 adet 20 cm yüksekliğinde 50 cm çapında yükseklikler bulunur. 2 kişi karşılıklı olarak oynayabilir, ya da 2’şer kişilik 2 ayrı takım halinde de oynanabilir. Ellerinde pvc maddeden üretilen gladyatör sopalarıyla yarışmacılar, birbirlerini şişme zemine düşürmeye çalışırlar. Gladyatör oyunu bir denge oyunudur.

Hangi Yaş İçin Uygun Bir Parkurdur?

Gladyatör şişme oyun parkuru, 8 yaş grubu ve üzeri çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için uygun bir şişme oyuncaktır.

Gladyatör Şişme Oyun Parkurunun Ebatları, Boyutları Nedir?

Gladyatör şişme oyun parkuru 8 metreye 4 metre ölçülerindedir.

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Gladyatör oyunu şişme oyun parkurunda 2 adet 1500 kw gücünde motor kullanılır. Elektrik tüketimi azdır.

Şişme Oyun Parkurunun Kurulumu Nasıldır?

Organizasyon mekanının en geniş ve en düz alanı bu oyun parkuru için seçilir. Parkur yere serildikten sonra uzatma kablolarla elektrik bağlantısı yapılır. Yaklaşık 20 dakikalık bir şişirme işleminden sonra zemine halatlar yardımıyla sabitlenir.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Gladyatör şişme oyun parkurunun nakliyesi, kurulumu ve en az 1 adet gözetmen personeli fiyata dahil hizmetlerdir.

Gladyatör Oyun Parkuru Güvenli Midir?

Gladyatör oyun parkuru şişme bir zemine sahip olduğu için güvenli bir oyuncaktır. Gladyatör sopaları yumuşaktır, kullanıcıya herhangi bir zarar vermez. Amaç yarışmacıların dengesini bozmaktır. Düştükleri zaman ise yumuşak şişme bir zemine düşmüş olurlar.

Gladyatör Şişme Oyun Parkuru Ne Tür Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Gladyatör Oyunu” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Boks Makinesi Kiralama İzmir Mekanik ve Elektronik Oyuncak Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir