Kedili Combo Zıpzıp

Kedili Kombo Zıpzıp Kiralama İzmir

Kedili kombo zıpzıp, çocukların keyifle vakit geçirecekleri bir eğlence dünyası. Kedi ve sevimli hayvan temaları ve çeşitli oyuncaklarıyla çocukları büyüleyen kedili kombo şişme oyun parkuru sayesinde, sizler de konuklarınız ile ilgilenebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kedili Kombo Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Kedili kombo zıp zıp; çocuklar için bir zıpzıp parkurudur. Diğer zıpzıp parkurlarına göre içerisinde daha fazla oyuncak bulundurur. Mini kaydırak, top havuzu, tırmanma piramidi, tünel, ev ve çeşitli hayvan figürleri gibi oyuncaklar var. Aynı anda 10 çocuk, kedili kombodaki oyuncaklarda oynayabilirler.

Hangi Yaş Grubuna Uygundur?

Kedili kombo şişme oyun parkuru, 5 – 10 yaş arası çocukların rahatlıkla ve zevk alarak oynayabilecekleri bir çocuk oyuncağı.

Kedili Kombo Zıpzıp Ebatları, Boyutları Nedir?

8x5x3 metre ebatlarındadır. (Genişlik, uzunluk ve yükseklik)

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Hacmi büyük olduğu için 1500 kw gücünde 2 adet motorla çalışır. Ortalama değerde bir elektrik tüketimi vardır.

Kedili Kombo Oyun Parkurunun Kurulumu Nasıldır?

Öncelikle zeminin düz olmasına dikkat edilir, eğer değilse düzgün hale getirilir. Şişme oyuncak parkuru kurulumu yapılacak alana doğru açılarak, elektrik bağlantısı yapılır. İçindeki motorun oyuncağı tamamıyla şişirmesi beklenir. Hava koşullarının olumsuz etkisine karşılık, güvenlik amaçlı olarak, şişme parkura bağlanan kalın halatlar zemine çakılan kazıklara sıkıca bağlanır, düğümlenir.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Şişme parkurun nakliyesi, kurulumu ve organizasyon süresince başında duran bir animatör, fiyata dahil hizmetlerimizdir.

Kedili Kombo Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Oldukça güvenli bir oyuncaktır. Kurulumu esnasında bizler İzmir Organizasyon olarak olası güvenlik önlemlerimizi maksimum düzeyde alıyoruz. Ani elektrik kesintileri durumunda, önce parkurun içinde bulunan hava odalarından hava boşalımı olur. Bu esnada parkurun başında olan animatörümüz çocukları parkurdan uzaklaştırır. Olumsuz hava koşullarına karşı da, devrilmesi ihtimalini önlemek adına, zemindeki kazıklara halatla parkuru tutturuyoruz.

Kedili kombo birçok çocuk aktivitesini içinde barındıran bir şişme oyun parkuru. Özellikle doğum günü organizasyonları, piknik organizasyonlarıve şenlik organizasyonu gibi etkinliklerinizde kedili kombo kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kedili Combo Zıpzıp” yazısında 2 düşünce

  1. Pingback: Şişme Oyuncak Sunumu Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

  2. Pingback: Bungee Run Kiralama İzmir Bungee Run Şişme Oyuncak Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir