Parti Şatosu

Parti Şatosu Kiralama İzmir

Parti şatosu, hem isminden hem de temasından dolayı çocuklar için ilgi çekici ve merak uyandırıcıdır. Her türlü aktivite, etkinlik ve organizasyonlarınız için şişme oyuncak kiralama hizmetlerimiz içinde yer almaktadır. Parti şatosu, çocukların keyifle oynayabileceği, eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir şişme oyun parkurudur. Sizler de bu sayede, çocuğunuz güvendeyken ve eğleniyorken keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Parti Şatosu Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Parti şatosu şişme oyun parkurunun içinde; çocukların keyifle oynayabileceği tırmanma piramidi, tünel ve güvenlik için 4 adet kule bulunur. Çocukların daha rahat ve güvenli oynayabilmesi adına, parkurun başında bulunan animatörümüz gözetmenliğinde, maksimum 5 çocuğun aynı anda içeride olmasını öneriyoruz.

Hangi Yaş Grubu Arası Uygundur?

Parti şatosunda, 5 ile 10 yaş arası çocuklarımız rahatlıkla oynayarak, keyifli vakit geçirebilir.

Parti Şatosunun Ebatları, Boyutları Nedir?

5x5x3 metre boyutlarındadır.(Genişlik, uzunluk ve yükseklik)

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Parti şatosunda tek bir motor mevcuttur. Hem 800 kw, hem de 1500 kw gücünde motorla çalışabilmektedir. Motor gücü, şişme oyun parkurunun hacmine bağlı olarak değişmektedir. Ortalama elektrik tüketimi azdır.

Parti Şatosunun Kurulumu Nasıldır?

%100 pvc maddeden yapılmış olan parti şatosunun kurulumu için, öncelikle zemin kontrol edilir. Dış mekan kurulumu yapılacaksa, zeminin düz olmasına dikkat edilir. Şişme oyuncağın içinde bulunan motor elektriğe takılarak şişmesi sağlanır. Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Yaklaşık 20 dakika içinde şişme parkurunun kurulumu tamamlanmış olur.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Ürünün nakliyesi, kurulumu ve organizasyon esnasında şişme parkurunun başında duran 1 adet personelimiz fiyata dahil hizmetlerimizdir.

Parti Şatosu Güvenli Bir Şişme Oyuncak Mıdır?

Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Elektrik düzeni parkurun arka tarafında, kör noktada bulunmaktadır. Uzatma kabloları yardımıyla elektrik çekilir. Ani elektrik kesintilerine karşı, önce, şişme oyuncak parkurunun içinde bulunan hava odalarından hava boşalır. Bu süre içerisinde, şişme oyuncağın başında bulunan gözetmen personelimiz, güvenlik amaçlı çocukları parkurdan çıkarır. Yumuşak zemini sayesinde, güvenli bir oyuncaktır.

Bizler İzmir Organizasyon olarak, son teknoloji ve birinci sınıf kalitede üretilen ekipmanlarımızla, şişme oyuncak kiralama hizmeti vermekteyiz. Çocuklarımızın güvenliğine ve sağlığına önem veriyor, keyif almalarını, eğlenmelerini önemsiyoruz. Parkur kiralama hizmeti sunduğumuz gibi, aynı zamanda organizasyon planlama ve organize etme hizmeti de vermekteyiz.

Parti Şatosu” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Şişme Oyuncak Sunumu Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir