Survivor Parkuru Kiralama

Survivor Parkuru Kiralama

Survivor parkuru kiralama hizmetiyle İzmir Organizasyon eğlenceli ve bir o kadar da sıra dışı anlara imza atıyor. Doğum günü organizasyonupiknik organizasyonuşenlik organizasyonu ve organizasyon alanında 15 yılı aşkın süredir hizmet veren ve vermeye devam eden İzmir Organizasyon firmamız Türkiye’nin öncü organizasyon firmalarından biridir. İzmir, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasında hizmet veren İzmir Organizasyon, survivor parkuru kiralama hizmetiyle organizasyonlarınızı renklendiriyor ve sivil animatörlerle eğlenceli hale getiriyor. Survivor oyununa başlamak için yarışmacılar belirleniyor ve takımlar oluşturuluyor. ‘Survivor’ hayatta kalma oyunu zorlu, ancak bir o kadar da keyif alacağınız mekanik ve elektronik oyun parkurlarından biridir. Doğum günü organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu, temalı parti organizasyonu gibi organizasyonlarınızda survivor parkuru kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden survivor oyun parkuru ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Survivor Parkuru Kiralama ve Hazırlanışı

Survivor oyun parkurunun kurulumu profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Hem çocuklar hemde yetişkinler için tercih edebileceğiniz survivor oyun parkuru oldukça eğlenceli anların yaşandığı oyun parkurlarından birisidir. 4 ile 10 farklı oyun parkuru organizasyon alanının büyüklüğüne göre konumlandırılmaktadır. Çocuklar için 4 adet oyun parkuru kurulabildiği gibi bu sayı yetişkinlerde 10 adete kadar çıkabilmektedir. Survivor oyun parkurunun kurulumu tamamlanıp, organizasyon başladıktan sonra yarışmacılar belirlenir ve takımlar oluşturulur.

Animasyon sunucumuzun eğlenceli anonsları ve sivil animatörlerimizin gözetiminde yarışmalar düzenlenir. Survivor oyun parkurunda farklı aşamalar bekliyor yarışmacıları. Alttan ve üstten geçmeli parkurla başlan survivor oyunu, denge oyunları, hafıza oyunları, isabet oyunları, hız oyunları ve dikkat oyunlarının yer aldığı parkurlarla devam ediyor. Son parkuru geçen ve takım flamasını önce alan takım puanı kazanmış oluyor. Yarışmanın sonunda kazanan takıma isteğiniz üzerine ödüller ve madalyalar veriliyor.

Survivor oyun parkurlarında güvenliği sağlamak ve takıma destek olmak amacıyla sivil animatörlerimiz organizasyon süresince yanı başınızda oluyor. Animasyon sunucumuzun anonsları ile yarışmalar başlıyor ve oyuncular yönlendirilerek, takımlar arasındaki rekabet güçlendiriliyor.

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Diğer Hizmetler