Toplu Sünnet Töreni Organizasyonu

Şişme Oyuncak Kiralama İzmir

Toplu sünnet töreni organizasyonu, İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardır. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla, çocuklara ve yetişkinlere özel hizmetler oluşturuyoruz. Bu mutlu ve güzel anları baştan sona planlıyor, eğlenceli ve yıllarca hatırlanacak organizasyonlar hazırlıyoruz. 15 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe hizmet veren İzmir Organizasyon şirketimiz bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Toplu sünnet töreni organizasyonlarına, sünnet organizasyonlarından ziyade daha çok katılım olacağından kalabalık bir ekiple hizmet veriyoruz. Organizasyon mekanına, organizasyona katılım sağlayacak davetli sayısına, isteklerinize ve İzmir Organizasyon şirketimizin önerilerine göre sizler için sunacağımız hizmetler değişiklik göstermektedir. Toplu sünnet organizasyonlarında animasyon, süsleme, şişme oyuncaklar, sahne gösterileri, nostaljik satıcılar gibi tüm hizmetleri veriyoruz. Hem çocuklara hemde yetişkinlere yönelik birçok aktivite gerçekleştiriyoruz. Toplu sünnet töreni organizasyonu ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilir ya da İzmir Buca’da bulunan İzmir Organizasyon ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Toplu Sünnet Töreni Organizasyonlarında Verdiğimiz Hizmetler

Animasyon Ekibi Kiralama

Toplu sünnet töreni organizasyonu, çocukların eğlenmesini planladığımız, renkli ve coşku dolu organizasyonlardır. Çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak animasyon ekibimizle İzmir Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz. Palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotları, tahta bacak gösterisi, dans gösterileri ve animasyon gruplarıyla sünnet organizasyonlarında enerjiyi artırıyoruz. Yüz boyama, sosis balon katlama, mini clup dansları ve birbirinden keyifli panayır oyunlarıyla katılımcı sayısına ve organizasyon mekanına yönelik hizmet sunuyoruz.

Ekipman Kiralama

Organizasyon mekanında ihtiyacınız olan tüm ekipmanları İzmir Organizasyon şirketi olarak temin ediyoruz. Masa ve sandalye, çadır ve gölgelik, oturma gurubu, ses, sahne ve ışık sistemleri gibi ihtiyacınız olan tüm malzemelerin tedariğini sağlıyor, kurulumunu ekibimizle birlikte tamamlıyoruz.

Nostaljik Satıcılar Kiralama

Patlamış mısır-popcorn ikramları, limonatacı ve şerbetçi, pamuk şekerci, Maraş dondurmacısı gibi nostaljik sokak satıcılarımızla toplu sünnet töreni organizasyonlarında lezzetli ikramların dağıtımını yapıyoruz. Organizasyona katılım sağlayacak davetli sayısına göre ekipmanlarımızı temin ediyor ve organizasyon esnasında taze ve lezzetli ikramlarımızla misafirlerinize sunumlarını gerçekleştiriyoruz.

Şişme Oyuncak Kiralama

Çocukların bu özel günde doyasıya eğlenecekleri birçok oyun parkuruyla İzmir Organizasyon şirketi olarak yanı başınızdayız. Dev palyaço kaydırak, sünger bob kaydırak, renkli kaydırak, kedili combo zıpzıp, şişme giriş takı ve birçok oyun parkurunun kurulumunu sağlıyor ve organizasyon anında parkurların başındaki sivil animatörlerimizle çocukların güvenliğine dikkat ediyoruz.

Toplu sünnet töreni organizasyonu içerisinde yer verebileceğiniz hizmetlerle ilgili bilgi almak için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir