Ses Sistemi Kiralama

Ses sistemi kiralama hizmeti; mikser, kabin, mikrofon ve bilgisayarın bulunduğu bir paket hizmettir. Organizasyonların hemen hemen her çeşidinde ihtiyaç duyulan ve yer verdiğimiz bir hizmettir. İzmir Organizasyon firmamız 15 yılı aşkın süredir açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu ve organizasyon sektöründe profesyonel hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapan İzmir Organizasyon, İzmir, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasında yanı başınızdadır.

Ses Sistemi Hizmetimizden Yararlanabileceğiniz Organizasyonlar

Açılış organizasyonlarında açılışa ilgi çekmek, müzik yayını yapmak ve açılış organizasyonunuzu konuklarınıza duyurmak için ses sistemine mutlaka ihtiyaç duyacaksınız. Yapacağınız müzik yayınının net ve temiz bir sesi olması, her şeyin kusursuz bir şekilde tecrübeli  teknik bir ekip tarafından kontrol edilmesi çok önemli. Verdiğimiz ses sistemi hizmetiyle açılışa uygun olan müzik arşivimizle, son teknoloji ses sistemi ekipmanlarımızla ve tecrübeli teknik ekibimizle, açılış organizasyonlarınızda hizmet vermeye hazırız. Açılış organizasyonlarınızı renklendirmek, ilgiyi artırmak istiyorsanız sunucu temini, MC temini hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Sunucu-MC, açılış organizasyonunuzu bulunduğunuz çevreye mikrofon ile duyuracak, kampanyalarınızı ve indirimlerinizi anons edecektir.

Doğum günü organizasyonlarınız ve doğum günü partileriniz için ihtiyaç duyacağınız müzik yayını ve ses sistemi hizmetine, İzmir Organizasyon yardımıyla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda palyaço ve animatör gibi hizmetlerimizden yararlanarak, çocukların yaş grubuna göre eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Eğitimli ve tecrübeli animasyon ekibimiz, evrensel mini clup müzikleriyle, doğum günü partisini ve doğum günü organizasyonunuzu koordine edeceklerdir.

Okul şenlikleri, mezuniyet organizasyonları, belediye etkinlikleri, festival ve konser gibi etkinliklerinizde de profesyonel ses sistemi hizmeti vermekteyiz. Ses sistemi hizmetinin yanında sahne, ışık gibi teknik hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Referanslarımıza ve yer aldığımız projelere güvenerek, kusursuz ve kaliteli hizmet garantisi veriyoruz. Organizasyonlarınızı ev sahibi olarak üstleniyoruz. Organizasyon planınızı ve programınızı yapıyoruz. Ekipman ve ekibimizin de kontrolünü yaparak sorunsuz bir hizmet veriyoruz.

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Diğer Hizmetler