Salto Trambolin

Salto Trambolin Kiralama İzmir

Trambolin, yaylı bir çerçeve zemin üzerinde zıplayarak oynanan bir mekanik oyuncaktır. Trambolin aynı zamanda bir spor dalıdır. Salto trambolinse, aynı anda 4 kişinin zıplayarak oynayabildiği mekanik bir trambolindir. Gerçekleştireceğiniz her türlü organizasyonda ve açık alan aktivitelerinde salto trambolin oyun parkurunu tercih edebilirsiniz. İzmir Organizasyon firmamıza ulaşarak oyun parkurlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Salto Trambolin Oyun Parkuru Kiralama

Salto trambolinin 4’lü zıplama noktası vardır. Kullanıcı belden emniyet kemeri ve elastik halatlarla bağlanır. Alt kısımda da zıplama bölümü bulunur. Aynı anda 4 kişi farklı trambolinlerde zıplayabilir. Salto tramboline 10 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler rahatlıkla katılabilir ve eğlenceli anlar yaşayabilir. Ancak kullanıcı güvenliği gereği kilo sınırlaması bulunmaktadır. Ancak yetişkin grubunda emniyet kemeri ve lastik sayısı artırılır.

Oyun parkurunun kurulumu ortalama 1 saat sürer. Düz ve kuru bir zemin olması çok önemlidir. Elektrik bağlantısı yapıldıktan sonra kurulum tamamlanmış olur. Salto trambolinde 4 adet motor bulunur ve mekanik oyun parkurlarından biridir. Motorlar elastik halatları gerdirmek için kullanılır.

Salto Trambolinin Ebatları, Boyutları Nedir?

10x10x6 metre ebatlarındadır. (Uzunluk, genişlik ve yükseklik)

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Ürünün nakliyesi, kurulumu ve başında bulunan 1 adet animatör kiralama fiyatına dahildir.

Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Güvenli bir oyuncaktır. Kurulumunu eğitimli ve tecrübeli ekibimiz, tüm aksanları en ince ayrıntısına kadar titizlikle kontrol ederek yapar.

Salto Trambolini Hangi Organizasyonlarda Tercih Edebilirsiniz?

  • Doğum Günü Organizasyonları: Açık alanda düzenleyeceğiniz ya da tavan yüksekliğinin ve genişliğin fazla olduğu kapalı mekanlarda, doğum günü partileriniz için salto trambolin kiralayabilirsiniz. Böylece hem çocukların hem de yetişkin misafirlerinizin keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.
  • Şenlik Organizasyonları: Üniversite şenlikleri, bahar şenlikleri gibi etkinliklerde en heyecanlı ve keyifli aktivitelerden biri olarak salto tramboline yer verebilirsiniz. Gün boyu adrenalin ve heyecan bir arada olacak, herkesin keyif aldığı bir şenlik organizasyonu düzenlemiş olacaksınız.
  • Festival Etkinlikleri: Türkiye’nin her yerinde düzenleyeceğiniz festival etkinlikleri için farklı bir konsept belirleyebilir, şişme oyuncak ve mekanik oyuncak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Belediye Etkinlikleri: Özel gün ve haftalar, milli ve dini bayramlar gibi özel günlerin kutlama etkinlikleri için salto trambolin kurulumu yapabilir, yediden yetmişe herkesin ilgisini çekebilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi özel gün ve haftalarda oluşturduğumuz çeşitli projelerle bu tarz mekanik oyuncakların kurulumuna yer veriyoruz.
  • Düğün ve Sünnet Organizasyonları: Açık alanda gerçekleşecek olan düğün ve sünnet organizasyonlarınız için çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri ve sizlerin de misafirlerinizle keyifli zaman geçirebilmeniz için mekanik ve şişme oyuncakların kiralama hizmetini İzmir Organizasyon firmamızdan talep edebilirsiniz.

Salto Trambolin” yazısında 2 düşünce

  1. Pingback: Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kiralama İzmir Sanal Gerçeklik Oyunu Kiralama

  2. Pingback: Masa Langırtı Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir