Düğün ve Sünnet Organizasyonu

Düğün Organizasyonu İzmir

Düğün ve sünnet organizasyonu, kokteyl organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi etkinlikleriniz için İzmir Organizasyon firması olarak her türlü ihtiyacınızı temin ediyor, çeşitli organizasyon hizmetleri veriyoruz. Düğün sünnet organizasyonlarınızda ise, ekipman kiralamadan süsleme hizmetlerine kadar her türlü profesyonel hizmet için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Düğün ve sünnet organizasyonlarınız için bir dizi ekipman ve hizmet ihtiyacı duyacaksınız. Nereden başlayacağınızı, nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız, işin içinden çıkmak zor geliyorsa, bu iş yükünü profesyonellere bırakın deriz. Uzun yıllardır düğün ve sünnet organizasyonları gerçekleştiren İzmir Organizasyon firmamız A’dan Z’ye gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, tüm detaylarıyla organizasyonunuzu planlayacaktır.

Düğün ve Sünnet Organizasyonu İçin Tercih Edebileceğiniz İzmir Organizasyon Hizmetleri

  • Mekan Süsleme Hizmeti: Düğün ve sünnet organizasyonu için ihtiyaç duyacağınız öncelikli hizmetlerden biri mekan süsleme. Sade ya da ihtişamlı, nasıl bir düğün isterseniz isteyin, çeşitli süsleme hizmetlerinden yararlanmak olmazsa olmanız olacak. Düğün organizasyonları için nikah masası süsleme, sünnet organizasyonları için taht süsleme, masa ve sandalye süsleme, yürüyüş yolu süsleme, balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme hizmetler için deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.
  • Ses, Sahne ve Işık Sistemleri: Organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız müzik için profesyonel ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz. Mekanın ve organizasyonun büyüklüğüne ve davetli sayısına göre de sahne ve truss kurulumu hizmetlerimiz mevcut. Ortamı aydınlatmak için de profesyonel ışık kiralama hizmetimizden veya dekoratif olarak kullanılan led ışıklandırma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

 

  • Profesyonel Prodüksiyon Hizmeti: Son teknoloji ekipmanlarla verdiğimiz fotoğraf ve video çekimi için, firmamızın deneyimli prodüksiyon ekibi de size destek veriyor olacak. Dilerseniz düğün organizasyonları öncesi son zamanlarda çok trend olan ’save the date’ çekimleri için de profesyonel fotoğrafçılarımızdan destek alabilirsiniz. Düğün video klibiniz içinse yine prodüksiyon ekibimiz size özel bir kurgu montaj hizmeti veriyor.

 

  • Catering Organizasyonu: Düğün ve sünnet organizasyonu için konuklarınıza sunacağınız ikramlıklar, yemek menüsü ve içecekler için de firmamız profesyonel hizmet veriyor. Dilerseniz yalnızca catering ekipmanları ve servis elemanı ihtiyaçlarınız için de firmamızdan destek alabilirsiniz.
  • Müzik Hizmetleri: Profesyonel DJ, trio grubu, bando ekibi, fasıl ekibi ve çeşitli müzik gruplarıyla organizasyonlarınızda müzik hizmeti veriyoruz.

 

  • Sahne Gösterileri: Sihirbaz ve dans gösterileriyle misafirlerinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Profesyonel illüzyonist gösterisiyle konuklarınız gördüklerine inanamayacak. Yöresel ve modern dans ekipleriyle de keyifli zamanlar yaşayacaklar. Sünnet organizasyonları içinse özellikle Ege Bölgesi’nde çok tercih edilen ‘Efe’lerin dans gösterisi için de firmamızdan destek alabilirsiniz.
  • Animasyon Hizmetleri: Palyaço, kostümlü karakter, maskot veya tahta bacaklı adam gösterileri de düğün ve sünnet organizasyonu için eğlenceli şovlar olacaktır.