Bardakla Su Taşıma

Organizasyonlarınızı daha eğlenceli hale getirmek ve konuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilmek için bir sürü alternatifiniz var. İzmir Organizasyon animasyon ekibi, piknik organizasyonu ve doğum günü organizasyonu gibi etkinlikleriniz için çeşitli oyunlar ve yarışmalar düzenliyorlar. Sizler için bir etkinlik takvimi düzenliyorlar. Bu aktivitelerin içinde bireysel oyunlar ve takım oyunları olarak ayrılan eğlendirici oyunlar var. Bardakla su taşıma oyunu da bireysel olarak oynanan yaratıcı oyunlardan biri.

Bardakla Su Taşıma Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır?

Bardakla su taşıma oyunu 2 ayrı takım ile oynanan bir takım oyunudur. Oyun için 2 adet bardak, 2 adet kova ve engebeli bir parkura ihtiyaç vardır. Her iki takımın oyuncuları, kendi takımlarının yanında sıraya dizilirler. Yarışma takımlardan birer kişinin, başlangıç parkurundaki kovadan 1 bardak su almasıyla başlar. Yarışmacılar ellerindeki 1 bardak suyla, engebeli parkuru yürüyerek, koşarak ve tırmanarak geçmeye çalışırlar. Parkurun sonunda bulunan boş kovalara ellerindeki bardaktaki suyu boşaltır ve boş bardakla geri dönerler. Sıra diğer yarışmacılara geçer. Oyun bu şekilde devam eder. Oyunun sonunda kovada en fazla suyu biriktirmiş olan takım, yarışmayı kazanmış olur.

Bardakla Su Taşıma Oyunu Hangi Yaş Grubu için Uygun Bir Takım Oyunudur?

Hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifle oynayabileceği bir oyundur. Çocuklarla oynarken animasyon ekibimiz onlara uygun ekipmanlar kullanır, yaş grubuna göre oyunun zorluk seviyesini belirlerler. Yetişkinler için de heyecanlı ve eğlenceli bir oyundur.

Bardakla Su Taşıma Oyununun Çocuklar İçin Ne Tür Kazanımları Vardır?

  • Bu oyunla birlikte çocukların fiziksel becerileri artar.
  • Bir takım oyunu olduğu için, ekip ruhunu ve birlikte hareket etmeyi öğrenirler.
  • Bu oyunla birlikte çocukların analiz yetenekleri gelişmiş olur.
  • Çocuklar hem eğlenceli hem de heyecanlı bir yarışma oyunuyla enerjilerini atmış olurlar.

Bardakla Su Taşıma Oyunu Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

İzmir Organizasyon ve Animasyon Etkinlikleri

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe organizasyon ve animasyon hizmetleri veren firmamız, deneyimli ve eğitimli animasyon ekibiyle, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik organizasyonlar düzenliyorlar. Her yaş grubuna yönelik animasyon eğitimlerine sahip olan, yaratıcı bir ekibe sahibiz. Organizasyonlarınızı renklendirmek için İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine animasyon ve organizasyon hizmeti vermekteyiz. Ekipman kiralama, süsleme hizmetleri, prodüksiyon hizmetleri ve catering organizasyonu için de hem müşteri danışmanlarımızdan hem de organizasyon sorumlularımızdan destek alabilirsiniz.