Balon Futbolu

Balon Futbolu Kiralama

Balon futbolu oyunu ile futbola yeni bir heyecan ve renk getiriyoruz. 15 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe hizmet veren İzmir Organizasyon şirketimiz yenilikleri takip etmekte ve günden güne kendini geliştirmektedir. Şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu, aile günü etkinlikleri, doğum günü organizasyonu ve daha birçok organizasyonda şişme oyuncak kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Outdoor aktivitelerinizde, firma etkinliklerinde ve organizasyonlarınızda siz keyifli anları yaşarken, istekleriniz doğrultusunda fotoğraf ve video çekimleriyle İzmir Organizasyon firmamız bu anları ölümsüzleştirecektir. Şişme oyun parkurları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Balon Futbolu Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?

Balon futbolu ülkemizde yeni yeni tanınmakta olan oyunlardan birisidir. Futbolun şişme ekipmanlarla oynandığı keyifli bir oyundur. İzmir Organizasyon firmamızdan talep edebileceğiniz balon futbolu oyunu ile düzenleyeceğiniz organizasyonlarda eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. 5’er kişilik takımlar halinde oynanan bu eğlenceli futbol yarışması ortalama 20 dakika sürmektedir.

Oyundan önce yarışmacılar belirlenerek takımlar oluşturulur. Balon futbolu için temin edeceğimiz ekipmanlarda oyundan önce hazır hale getirilir. Yarışmacılar şişme ekipmanları giyer ve yerlerini alır. Oyun anında ise sizlere eğlenceli anlar vaad ediyoruz. Balon futbolu için temin edeceğimiz ekipmanlar şişme olduğundan herhangi bir çarpışma esnasında vücudunuz zarar görmez.

Balon Futbolu Kiralama

Şişme futbol oyunu için yarışmacıların şişme ekipmanları ve futbol topu İzmir Organizasyon firmamız tarafından temin edilmektedir. 10 kişilik bir oyundur. Bu oyunda amaç şişme kostümle karşı takıma gol atmak ve en yüksek skoru elde etmektir.

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Diğer Oyun Parkurları

İzmir Organizasyon Kiralama ve Organizasyon Hizmetleri

Sayısız organizasyon tecrübesiyle bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapan İzmir Organizasyon firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedeflemektedir. Ses sistemi kiralama, çadır ve gölgelik kiralama, ekipman kiralama, pamuk şekerci, patlamış mısırcı, macuncu ve nostaljik satıcılar kiralama, palyaço, kostümlü karakterler ve animasyon ekibi kiralama gibi hizmetlerle her daim yanı başınızdayız. Düzenleyeceğiniz organizasyonlarda sizlere profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. İzmir Organizasyon firmamıza ulaşarak organizasyonlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir