Canlı Langırt

Canlı Langırt Kiralama İzmir

Canlı langırt, organizasyonlarınızı eğlenceli hale getiren bir futbol animasyon oyunudur. Yetişkin aktivitelerinin en çok tercih edilen oyun parkurlarından biridir. Toplam 10 kişiyle oynanan şişme oyun parkurunu; piknik organizasyonları, üniversite şenlikleri, firma ve kurumsal organizasyonlar, açılış organizasyonlarında hem yetişkinler hem de çocuklar için kiralayabilirsiniz. İzmir Organizasyon firmamız İzmir başta olmak üzere, Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Didim, Ayvalık, Edremit ve Türkiye’nin her yerine kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti sunmaktadır.

Şişme Langırt Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Langırt bir futbol oyunudur. Toplam 10 kişi ile 5’er kişilik takımlar halinde 2 takım ile oynanan bir şişme oyun parkurudur. Her iki takımın yarışmacıları göğüslerinden ya da bellerinden kemerler ve lastiklerle platforma bağlanarak sabitlenirler. Oyuncular karşı takımın kalesine gol atmaya çalışırlar.

Hangi Yaş İçin Uygun Bir Parkurdur?

İnsan langırtı oyununu hem çocuklar hem de yetişkinler rahatlıkla oynayabilirler. Çocuklar için 8 yaş grubu ve üstüne daha uygun bir oyun parkurudur.

Canlı Langırtın Ebatları, Boyutları Nedir?

Şişme langırt oyun parkuru 6 metreye 13 metre ebatlarındadır.

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Şişme langırt oyun parkurunda 4 adet 1500 kw gücünde motor kullanılır. Elektrik tüketimi azdır.

Canlı Langırtın Kurulumu Nasıldır?

Organizasyon mekanında parkur için geniş ve düz bir alan seçilir. Katlı rulo halde olan parkur açılır ve elektrik bağlantıları yapılır. İçerisinde bulunan motorların kontrolü tekrar yapılır ve parkur şişirilmeye başlanır. Tamamen şişirildikten sonra zemine çakılan aparatlara halatlar yardımıyla parkur sabitlenir. Canlı langırtın kurulumu ortalama 20 dakika sürer.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Şişme parkurun nakliyesi, kurulumu ve en az 1 adet gözetmen personelimiz fiyata dahil hizmetlerdir.

Canlı Langırt Güvenli Bir Parkur Mudur?

İnsan langırtı güvenli bir şişme oyun parkurudur. Pvc maddeden üretilmiş olan parkurda, hem çocukların hem de yetişkinlerin herhangi bir çarpma riskleri yoktur. Yarışmacılar göğüs ve bellerinden parkurlara bağlanırlar. Yüksekliği ortalama insan boyu uzunluğundadır. Parkurun başında kullanıcıların güvenliğinden ve oyundan sorumlu olan en az 1 adet gözetmen bulunur.

İzmir Organizasyon İnsan Langırtı Çeşitleri

Firmamız bünyesinde 2 çeşit canlı langırt oyun parkuru bulunmaktadır. Yeşil renkte göğüsten bağlamalı ve turuncu renkte belden bağlamalı parkurlar. Her ikisi de aynı boyutlarda ve aynı formattadır.

İnsan Langırtı Şişme Oyun Parkuru Ne Tür Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Canlı Langırt” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: YDS Academy Piknik Organizasyonu İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir