Makyaj Güzeli

Makyaj Güzeli Oyunu

Organizasyonlarınızda konuklarınıza eğlenceli ve dinlendirici aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz. Genellikle açık hava aktivitelerinde ve piknik organizasyonlarında çok sık tercih edilen animasyon oyunları, piknik ve panayır oyunları gibi eğlenceli aktiviteler için, firmamızın animasyon ekibi etkinlik takvimleri oluşturuyor. Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik aktiviteler gerçekleştiriyorlar. Bireysel oyunlar ve takım oyunlarından oluşan İzmir Organizasyon aktivitelerinden biri de ‘makyaj güzeli’ oyunu.

Makyaj Güzeli Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır?

Makyaj güzeli, takımlar halinde oynanan bir oyundur. Yarışma aktivitelerinin en eğlenceli oyunlarından biridir. Takımlar 2’şer kişilik gruplara ayrılırlar. Her iki takımdan 1’er çiftle oynanabileceği gibi, kişi sayısının fazla olduğu aktivitelerde 1’den fazla çiftle de oynanabilir. Oyunda insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan özel yüz boyaları kullanılır. Çiftler verilen görevlerdeki hayvan figürlerini veya süper kahraman figürlerini, birbirlerinin yüzlerine resmederler. Oyunun sonunda en güzel makyaj seçilir ve takıma puan eklenir.

Oyun Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

Oyun hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun bir oyundur. 5 yaş ve üzeri çocuklar için de uygundur. Makyaj güzeli oyunu küçük yaş grubu çocuklar için de yüz boyama aktivitesi olarak yapılır.

Oyun Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Makyaj Güzeli Oyunu Dışındaki Diğer Takım Oyunları

İzmir Organizasyon ve Animasyon Hizmetleri

İzmir Organizasyon firması olarak alanlarında uzman ve deneyimli bir animasyon ekibine sahibiz. Açık alan ya da kapalı alanlara ve yaş grubuna uygun aktiviteler için, profesyonel bir etkinlik takvimi programı hazırlıyoruz.

Çocuklar için palyaço, kostümlü karakter, sihirbaz, çizgi film maskotu ve jonglör gibi animasyon gösterilerimizle organizasyonlarınıza renk katıyoruz. Böylece çocuklarınız eğlenceli vakit geçirirken, sizlerin de misafirlerinizle keyifli zaman geçirebilmenizi sağlıyoruz. Yetişkinler için hazırladığımız piknik oyunları ve yarışmaları ise organizasyonun en eğlenceli ve heyecanlı aktivitelerinden biri olacak.

Piknik Organizasyonlarında Tercih Edilen Diğer Organizasyon Hizmetler

  • Şişme Oyuncak Kiralama ve Kurulum
  • Ses, Sahne ve Işık Kiralama ve Kurulum
  • Barbekü ve Mangal Hizmeti
  • Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi
  • Ekipman Kiralama (Masa, Sandalye, Çadır, Gölgelik, Jeneratör vs…)
  • Süsleme Hizmetleri (Balon Süsleme, Masa ve Sandalye Süsleme, Tül ve Çiçek Süsleme vs…)