Bardak Kaydırma

Bardak Kaydırma Oyunu

Bardak kaydırma oyunu masa üzerinde bulunan bardakların kaydırılarak oynandığı eğlenceli bir oyundur. Piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi etkinliklerinizde, davetlilerinize eğlenceli aktiviteler düzenlemenin birçok yolu var. Piknik oyunları, panayır oyunları, aktiviteler…Bol seçenek arasında İzmir Organizasyon firması olarak, 15 yıllık tecrübemize dayanarak, organizasyonunuzun türüne ve davetli sayısına göre çeşitli aktivite ve etkinlik takvimi düzenliyoruz. Bireysel oyunlardan takım oyunlarına kadar birçok eğlenceli oyunun yer aldığı etkinlik takvimimizde yer alan oyunlardan biri ‘bardak kaydırma oyunu’.

Bardak Kaydırma Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?

Bardak kaydırma oyunu, masa üzerinde bardakların kaydırılarak oynandığı bireysel bir oyundur. Yarışmacılar plastik bardakları, masanın zemininden kaydırarak masanın bir ucundan düşürmeye çalışırlar. Her bir oyuncunun 10 bardak atma hakkı vardır, ancak yarışmacı sayısına ve organizasyona katılan davetli sayısına göre bu sayı değişebilir.

Bardak Kaydırma Oyunu Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

Bardak kaydırma oyunu, her yaş grubuna uygun bir oyundur. Uygun ekipmanla hem çocuklarla hem de yetişkinlerle birlikte oynanabilir.

Oyun Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Piknik organizasyonları başta olmak üzere, doğum günü organizasyonları, şenlik organizasyonları gibi etkinliklerinizde piknik ve panayır oyunlarında bu oyuna yer verebilirsiniz.

Diğer Yaratıcı ve Eğlendirici Bireysel Panayır Oyunları Nelerdir?

Panayır Oyunlarında Tercih Edebileceğiniz Takım Oyunları

Panayır Oyunlarının Yanında Tercih Edebileceğiniz Hizmetler

Piknik ve panayır oyunlarının daha eğlenceli geçmesi için animasyon ekibimizden destek alabilirsiniz. Böylece yarışmalar yapılırken oyunlar oynanırken, izleyici grup da animasyon ekibimizle eğlenceli vakit geçirecekler. Ayrıca oyunların kurallarını açıklamak, yarışmaların takibini yapmak için piknik sunucumuz ve animasyon ekibimiz, organizasyonunuzu renklendirecek, rekabet ortamını artıracaklar.

İzmir Organizasyon Piknik Organizasyon Hizmetleri

Eğlendirici ve dinlendirici aktiviteler planlamak isterseniz, organizasyon sorumlularımız sizlere etkinlik takvimi düzenliyor. Yalnızca İzmir değil, Çeşme gibi İzmir ve yakın çevresinde, Bodrum, Kuşadası, Didim, Balıkesir ve İstanbul gibi Türkiye’nin her yerine de organizasyon hizmetlerimizi getiriyoruz.

Ekipman kiralama, süsleme hizmetleri, animasyon hizmetleri ve prodüksiyon hizmetleri ile de piknik organizasyonu ve outdoor aktivitelerde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmeti firmamızda bulabilirsiniz.

15 yıldır düzenlediğimiz ve organize ettiğimiz etkinliklerde müşteri memnuniyeti anlayışıyla hareket ediyor ve organizasyonlarımızda müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Siz konuklarınızla aktivitelerin tadını çıkarırken, organizasyon için gereken tüm hazırlıklar, profesyonel ekibimizin desteği ile saatler öncesinden tamamlanmış oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir