Şişme Dart

Şişme Dart Kiralama İzmir

Şişme dart oyunu, klasik dart oyunun şişme halidir. Hem açık hem de kapalı alanda gerçekleştireceğiniz organizasyon ve etkinlikleriniz için şişme dart oyununu tercih edebilirsiniz. Genellikle yetişkinlerin tercih ettiği, ancak çocuklar için de uygun olan bir hedef tutturma oyunudur.

Özellikle outdoor aktivitelerinin vazgeçilmezi olan dart, organizasyonlarınıza renk katacak, konuklarınızı ve katılımcıları mutlu edecek bir aktivite alternatifidir. İzmir, Bodrum ve İstanbul ofislerimizden verdiğimiz şişme oyuncak kiralama, ekipman kiralama ve diğer tüm organizasyon hizmetlerimizle, her türlü organizasyonlarınızda yer almaktayız. İzmir Organizasyon firmamız İzmir, Çeşme, Kuşadası, Didim, Fethiye, Marmaris, Ayvalık, Balıkesir, Muğla, Aydın, Ankara, İstanbul ve Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kiralama hizmeti vermektedir. Yediden yetmişe her yaş grubunun konuk olduğu organizasyonlar için şişme oyuncak çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Organizasyonunuzun türüne uygun olan şişme oyun parkurunuzu, kiralama, nakliye, kurulum ve animasyon desteğiyle birlikte firmamızdan temin edebilirsiniz.

Şişme Dart Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Dart oyunu için takımlar oluşturulur. Yarışmacılar, sabitlenen şişme parkura belli bir mesafeden yapışkan topları atarlar. Yarışmacıların amacı hedefi tutturmak ya da en yüksek puanı toplamaktır. En yüksek puanı toplayan takım müsabakayı kazanmış olur. Sınırsız kişiyle oynanabilir.

Hangi Yaş İçin Uygun Bir Parkurdur?

Dart oyununu hem çocuklar hem de yetişkinler rahatlıkla oynayabilirler.

Şişme Oyun Parkurunun Ebatları, Boyutları Nedir?

2 metreye 3 metre ebatlarındadır.

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Şişme dart parkurunda 1 adet 600 kw gücünde motor kullanılır. Elektrik tüketimi azdır.

Parkurun Kurulumu Nasıldır?

Dart oyun parkurunun kurulumu için de diğer tüm şişme parkurlarda olduğu gibi düz bir zemin seçilir. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra oyuncak kolaylıkla şişirilir. Parkur bir yere ip yardımıyla sabitlenir. Toplam 10 dakikanın sonunda oyuncağın kurulumu tamamlanmış olur.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Şişme parkurun nakliyesi, kurulumu ve en az 1 adet gözetmen personelimiz fiyata dahil hizmetlerdir.

Şişme Dart Güvenli Bir Oyun Parkuru Mudur?

Dart oyunu oldukça güvenli bir oyuncaktır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanımı uygundur ve güvenlidir .

Şişme Dart Şişme Oyun Parkuru Ne Tür Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir