Ikiz Tişört

İkiz Tişört Oyunu İzmir

Açık alan veya kapalı alanlarda gerçekleştirdiğimiz piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu veya doğum günü organizasyonları gibi etkinliklerimizde, konuklarınızla birlikte eğlenceli ve heyecan dolu vakit geçirmeniz için çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. Animasyon ekibimizin ve organizasyon sorumlularımızın titizlikte oluşturduğu etkinlik takviminizde çocuk oyunlarından yetişkin oyunlarına, bireysel oyunlardan takım oyunlarına kadar birçok oyun ve yarışma görebileceksiniz.

İzmir Organizasyon firmamız bardakla su taşıma, halat çekme, bireysel ve takım oyunlarıyla organizasyonlarınızda eğlenceli anlara imza atıyor.

Ikiz Tişört Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır?

İkiz tişört oyunu için kullandığımız malzemeler 2 adet animasyon tişörtü. Yani ikiz tişörtler. Takımlar ve takımların yarışmacıları belirleniyor. Oyun tek bir tişörtün içine aynı takımdan 2 kişinin girmesiyle başlıyor. Oyunun amacı, aynı tişörtün içine giren takım arkadaşlarınızla uyumlu bir şekilde, hakem tarafından verilen görevleri tam, eksiksiz ve doğru şekilde yerine getirebilmek. Rakip takıma karşı görevleri yapmaya başlıyorsunuz. Su taşıma, makyaj yapma, sessiz film anlatımı gibi yapmanız gereken bir sürü, eğlenceli ve zorlu görevleriniz olacak.

Çok eğlenceli, kıran kırana mücadelenin olduğu, hangi görevin ne zaman geleceğini tahmin bile edemeyeceğiniz bir oyundur. Ancak unutmayın tek kolunuz, tek eliniz var. Takım arkadaşınıza güvenmeyi seçmelisiniz. Çünkü diğer eliniz ve kolunuz o olacak. Senkronize hareket etmeyi denemelisiniz.

Ikiz Tişört Oyununun Kuralları Nelerdir?

  • Oyuncular, hakemlerin ya da animasyon sunucularının ikazlarını dinlemekle yükümlüdür. Uyarıları dikkate almayan yarışmacılar diskalifiye olacak ya da takımlarından 1 puan eksiltilecektir.
  • Yarışmacılar oyun başladıktan sonra tek ellerini ve kollarını kullanabileceklerdir. Diğer ellerini ve kollarını kullanan yarışmacılar oyundan elenir, puan rakip takıma geçer veya takımlarından puan eksilir.
  • Verilen görevler eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Oyun Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

Oyun hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun bir oyundur. 7 yaş ve üzeri çocuklar da yetişkinler de büyük bir keyifle ve eğlenerek bu oyunu oynayabilirler. Profesyonel ve eğitimli animatörlerimiz, aldıkları pedagojik eğitimler ve animasyon eğitimleriyle her yaş grubuna uygun olarak tüm bu oyunları oynatırlar. Özellikle yetişkinlerin olduğu piknik organizasyonları gibi etkinliklerde çiftlerle oynanan ikiz tişört oyunu izleyiciler için de çok eğlenceli ve keyifli bir yarışma haline geliyor.

Oyunun Kazanımları Nelerdir?

  • Oyun ekip ruhunu, bir ve beraber olma duygusunu çok iyi bir şekilde yarışmacılara yaşatır. Çünkü aynı tişörtün içinde olan yarışmacılar birlikte hareket ederler. Birbirlerinin hatalarından ve başarılarından sorumludurlar.
  • Yarışmacıların fiziksel becerileri gelişir. Verilen görevleri yerine getirmeye çalışırken, kendilerini analitik düşünmeye de zorlarlar.
  • Oyuncular rakip takıma puan kaybettirmeye çalışırken, izleyiciye de çok eğlenceli, keyifli ve heyecan dolu anlar yaşatırlar. İzleyici için de en az yarışmacılar kadar keyifli bir oyundur.

Ikiz Tişört” yazısında 2 düşünce

  1. Pingback: Sandalye Kapmaca Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

  2. Pingback: Çuval Yarışı İzmir Organizasyon Bireysel ve Takım Oyunları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir