Mega Langırt

Mega Langırt Kiralama

Mega langırt, masa langırt oyununun daha fazla oyuncuyla oynanabilen daha büyük bir şeklidir. Daha büyük organizasyonlarda ya da daha fazla katılımcının olduğu organizasyonlarda tercih edilir. Kullandığımız masa langırtı ve mega langırtlarında masaların yüzeyleri top kontrolüne imkan verebilecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. İzmir Organizasyon firması olarak langırt oyunu kiralama hizmetini her türlü organizasyonlarınız için nakliye ve kurulum hizmetiyle birlikte veriyoruz. İzmir, Çeşme, Didim, Kuşadası, Aydın, Muğla, Denizli, Antalya, Uşak, Çanakkale ve İstanbul gibi il ve ilçelere, kısacası Türkiye’nin her yerine mega langırt kiralama hizmeti veriyoruz.

Mega Langırt Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır?

Langırt oyunu 16 ya da daha fazla koldan oluşur. Normal langırta göre daha fazla kişiyle oynanabilir. Normal langırt oyununda olduğu gibi bu oyun da 2 takım halinde oynanır. Bebek adı verilen maket oyuncularla karşı takımın kalesine gol atmak oyunun amacıdır. Futbol oyunun maket hali olduğu için, futbol oyun kurallarında geçerli olan çoğu kural langırt oyununda da geçerlidir. Oyunun kuralları ile ilgili merak ettiklerinizi ‘masa langırtında oyun kuralları nelerdir?’ başlıklı bilgilendirici yazımızdan okuyabilirsiniz.

Langırt Hangi Yaş Grubu İçin Uygun Bir Oyundur?

Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden eğlenceli bir oyundur. 5 yaş grubu ve üzeri çocuklar rahatlıkla oynayabilir.

Langırt Oyununda Fiyata Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Oyuncak kiralama, nakliye, kurulum hizmeti ve langırt oyunun başında en az 1 adet gözetmen personelimiz fiyata dahildir.

Organizasyonlarda Langırt Oyunu

Son zamanlarda dünyada ve ülkemizde oldukça yaygın bir oyun langırt. Her türlü organizasyonda hatta langırt organizasyonları adı altında bu oyunun oynandığını görüyoruz. Hem çocuklar hem de yetişkinler, oyundan keyif alıyor ve büyük bir heyecanla oynuyorlar. Organizasyonlarınızda misafirlerinize keyif alacakları bir aktivite sunmak, etkinliklerinizi daha renkli ve eğlenceli bir hale getirmek için langırt masası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

  • Şenlik organizasyonları: Bahar Şenlikleri, Üniversite Şenlikleri, Anaokul Şenlikleri vs…
  • Festival Etkinlikleri: Müzik Festivali, Sanat Festivali gibi etkinliklerinizde tercih edebilirsiniz.
  • Doğum Günü Organizasyonları: Her yaş grubu çocuklar ve yetişkinler için düzenlenen açık alan ya da kapalı alan doğum günü organizasyonlarında bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Düğün ve Sünnet Organizasyonları: Misafirlerinize bir eğlence alanı oluşturmak için mekanik oyuncak hizmetimizi tercih edebilirsiniz.
  • AVM Etkinlikleri: AVM ya da mağaza açılış organizasyonları, milli ve dini bayramlar gibi özel gün ve haftalarda langırt oyunu kiralayabilir, misafirlerinize eğlenceli saatler hediye edebilirsiniz.

Mega Langırt” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Masa Langırtı Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir