Palyaço ve Kostümlü Animatör

Palyaço ve kostümlü animatör temini, Palyaço İzmir Organizasyon olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor. Palyaço ve kostümlü animatörlerimiz etkinliğiniz boyunca el ilanı dağıtabilir, çocuklara birbirinden güzel oyunlar oynatabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilirler. Kiraladığınız şişme oyun parkurlarının kontrolünü sağlayarak, sağlıklı bir şekilde kullanımını gerçekleştirebilirler.

Palyaço temini hizmetini, İzmir ve çevresinde, hatta Türkiye’nin her yerinde, çeşitli etkinlikleriniz için tercih edebilirsiniz. Kaliteli kostümler ve renkli makyajlarıyla palyaçolarımız çocuklarla yüz boyama aktiviteleri gerçekleştirecek, sosis balon katlama yapacak, mini clup danslarıyla çocukları eğlendirecek ve çocuklara çeşitli oyunlar oynatacaktır. Doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, Avm etkinlikleri, okul etkinlikleri, festival ve şenlik organizasyonu gibi özel gün ve etkinlikler için şişme oyuncak kiralama hizmetimizden faydalanırken, palyaço temini hizmetimizle, çocukların koordinasyonunu sağlayabilirsiniz.

Palyaço ve Kostümlü Animatör Kiralama

Kostümlü animatörlerimiz, çizgi film karakterlerinin, masal kahramanlarının eğitimli animatörlerimiz ile vücut bulmuş halidir. Çocukların en sevdiği kostümleri, kaliteli kumaşlardan özel olarak ürettik. Aksesuarlarla tamamladık. Sağlık Bakanlığı onaylı yüz boyalarımızla ve kostümlü karakterlere uygun makyajlarla da çocukların karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz. Korsan, Cinderella, Pamuk Prenses, Minnie Mouse, Elsa, Anna, Spiderman, Superman ve Batman gibi çocukların en sevdiği karakterleri, sizler için temin ediyoruz.Kostümlü karakterlerimiz de, palyaçolarımızın yaptığı aktivitelerin aynısını yapmaktadırlar. Palyaço ve kostümlü animatörlerimiz, İzmir Organizasyon ofislerinde aşamalı eğitimlere tabi tutuluyor. Dans figürleri, yüz boyama teknikleri, sosis balon katlama konusunda animasyon eğitimcilerimiz tarafından eğitiliyorlar.

Palyaço izmir ve kostümlü animatörlerimizin etkinliklerde kalma süresi, organizasyon süresine ve türüne göre değişkenlik gösteriyor. Doğum günü organizasyonlarında, ortalama 2 saat arasında hizmet veriyor. Açılış organizasyonlarında hizmet süreleri 4 ile 5 saat arasında değişirken, şenlikler ve diğer etkinliklerde de farklılık gösteriyor. Açılış organizasyonlarında, dans ederek renkli kişilikleri ve kostümleriyle dikkat çekerken, aynı zamanda broşür ve el ilanı dağıtıyorlar. Avm etkinlikleri, okul piknik organizasyonu ve okul şenlikleri gibi organizasyonlarda yüz boyama ve sosis balon aktiviteleriyle çocukların ilgisini çekiyorlar.

Sadece İzmir değil, İzmir ve çevresinde, dilediğiniz sayıda palyaço ve kostümlü animatör temini hizmetini İzmir Organizasyon olarak, eğitimli ve tecrübeli ekip desteğimizle gerçekleştiriyoruz. Palyaço ve kostümlü animatör hizmetimizle ilgili bilgi almak için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.