Tekli Trambolin

Tekli Trambolin Kiralama

Tekli trambolin, farklı figürlerle bezenmiş ve etrafı çepeçevre fileyle sarılmış oyun parkurlarından biridir. Çocuklarınız tekli trambolin de eğlenirken, sizlerde sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Şişme oyuncak kiralama, mekanik ve elektronik oyuncak kiralama, survivor parkuru kiralama vb. hizmetleri İzmir Organizasyon şirketimizden talep edebilirsiniz.

Animasyon, ekipman kiralama ve organizasyon sektöründe yıllardır hizmet veren şirketimiz, 15 yılı aşkın deneyimi ve sayısız organizasyon tecrübesiyle Türkiye’nin öncü organizasyon firmalarından biri olmayı başarmıştır.

İzmir başta olmak üzere Aydın, Bodrum, Kütahya, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyoruz. Kaliteli ve birinci sınıf ekipmanlarımız, ve profesyonel ekibimizle %100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedefliyoruz. İzmir Buca’da bulunan ofisimizin hemen yanı başındaki depoda ekipmanlarımızı muhafaza ediyor ve talepleriniz doğrultusunda en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. İzmir Organizasyon firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetler için belirlediğimiz saatten önce organizasyon alanına gelerek kurulumları gerçekleştiriyor ve hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Oyun parkuru kiralama ve diğer hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için sismeoyuncak.com ya da izmirorganizasyon.com sitelerimizi inceleyebilirsiniz.

Tekli Trambolin Kiralama

Trambolin oyun parkuru çocukların eğlenceli vakit geçirdiği ve bol bol zıpladığı oyun parkurlarından birisidir. Trambolinler hem spor hem eğlence amaçlı kullanılan, çerçeve içerisine gerilmiş bir zıplama alanına sahip aletlerdir. Trambolinde yükseğe zıplayarak adrenalin ve coşku dolu anlar yaşayabilirsiniz. Tekli trambolinde tek tek oyun oynanmaktadır. Trambolin kiralama hizmetlerine parkurun nakliyesi, kurulumu ve başında bir sivil gözetmen dahildir.

Tekli Trambolin Parkurunun Kurulumu

Trambolin oyun parkurunun kurulumu oldukça kolaydır. Oyun parkurunun ilk olarak metal aksamları birleştirilmekte ve sonra zıplama minderi kayışlar yardımıyla bağlanmaktadır. Son olarak platform korkuluğu oyun parkuru içerisindeki yerini almakta ve çocukların oyun parkuruna rahatlıkla girebilmesi için yükseltici merdiven önünde sabitlenmektedir. Trambolinin çevresi güvenlik önlemleri amacıyla fileyle kaplanmıştır. Metal aksamlar ise süngerle kaplandığından herhangi bir güvenlik problemi oluşturmamaktadır. Yaklaşık 15 dakikalık bir hazırlıktan sonra oyun parkuru organizasyonlar için hazır hale getirilmektedir.

Trambolin Oyun Parkurunun Ebatları

  • Yükseklik: 200
  • Genişlik: 160
  • Yerden Zıplama Yüksekliği: 150

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Hizmetler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir