Kuleli Zıpzıp

Kuleli Zıpzıp Kiralama

Kuleli zıpzıp ile çocuklar daha güvenli bir alanda eğlenirken, içerisindeki birbirinden güzel maskotlar ile hayal dünyalarını süslüyoruz. Kuleli zıpzıp şişme oyun parkurunun içinde; çocukların keyifle ve eğlenerek oynayabileceği tırmanma piramidi, tünel ve güvenlik için 8 adet kule bulunur. Kuleli zıp zıp hacmi büyük olan bir oyuncaktır. Ancak çocukların daha rahat ve güvenli oynayabilmesi adına, parkurun başında bulunan animatörümüz gözetmenliğinde, maksimum 5 çocuğun aynı anda içeri olmasını öneriyoruz.

İzmir Organizasyon firmamız 15 yılı aşkın organizasyon deneyimiyle bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmıştır. İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasında gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda şişme oyun parkurlarımız ile size profesyonel hizmet veriyoruz. Şişme oyuncaklarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Hangi Yaş Grubu İçin Uygun Bir Şişme Oyuncak Parkurudur?

Kuleli zıp zıp, 5 ile 10 yaş arası çocuklarımızın rahatlıkla oynayabileceği, keyifli vakit geçirebilecekleri bir şişme oyuncaktır.

Kuleli Zıp Zıp Parkurunun Ebatları, Boyutları Nedir?

7x5x3 metre ölçülerinde bir şişme oyun parkurudur. ( Uzunluk, genişlik ve yükseklik )

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Kuleli zıp zıp oyun parkurunda tek bir motor mevcuttur. Hem 800 kw, hem de 1500 kw gücünde motorla çalışabilmektedir. Motor gücü, şişme oyun parkurunun hacmine bağlı olarak değişmektedir. Ortalama elektrik tüketimi azdır.

Kuleli Zıpzıpın Kurulumu Nasıldır?

%100 pvc maddeden yapılmış olan kuleli zıpzıp oyun parkurunun kurulumu için öncelikle zemin kontrol edilir. Dış mekan kurulumu yapılacaksa, zeminin düz olmasına dikkat edilir. Şişme oyuncağın içinde bulunan motor elektriğe takılarak şişmesi sağlanır. Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Yaklaşık 30 dakika içinde şişme parkurun kurulumu tamamlanmış olur.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Şişme oyuncağın nakliyesi, kurulumu ve oyun süresince çocukların ve oyuncağın başında duran bir animatör fiyata dahildir.

Kuleli Zıp Zıp Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Elektrik düzeni parkurun arka tarafında, kör noktada bulunmaktadır. Uzatma kabloları yardımıyla elektrik çekilir. Ani elektrik kesintilerine karşı, önce şişme oyuncak parkurunun içinde bulunan hava odalarından hava boşalır. Bu süre içerisinde, şişme oyuncağın başında bulunan gözetmen personelimiz, güvenlik amaçlı çocukları parkurdan çıkarır. Yumuşak zemini sayesinde, güvenli bir oyuncaktır.

Doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, düğün organizasyonları, piknik organizasyonları, outdoor aktiviteleri, şenlik organizasyonları gibi organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. İzmir Organizasyon ekibinin profesyonel ekibi nerede olursanız olun, en hızlı ve güvenli bir şekilde, kuleli zıpzıp şişme oyun parkurunu size ulaştıracaklar, kurulumunu yapıp, parkurun başında olası güvenlik önlemlerine karşı bekleyeceklerdir. İnsan sağlığına, çocukların güvenliğine, ekipmanların kalitesine son derece önem vermekteyiz, titizlikle çalışmaktayız.

Kuleli Zıpzıp” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Duvar Zıpzıp Şişme Oyun Parkuru Kiralama Şişme Zıpzıp Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir