Hamster

Hamster Oyunu İzmir Organizasyon

Hamster, piknik organizasyonu ve outdoor aktivitelerde oynanan bir takım oyunudur. Oyun ekip üyelerinin senkronize hareket etmesiyle oynanır. Takım olarak oynanan eğlenceli oyun aktiviteleri olarak, İzmir Organizasyon ekibimizin sık tercih ettiği bir oyundur.

Hamster Oyunu Nedir, Nasıl Oynanır?

Hamster oyunu pvc maddeden yapılan bir oyun parkuru ile oynanır. Oyun parkuru 5 metre çapında bir halka parkurudur. Görevli animatörlerimizin de yardımıyla takımlar belirlenir. Yarışmacılar takım halinde halka halinde olan hamsterın içine girerler. Başlangıç çizgisinden başlayarak bitiş çizgisine kadar senkronize bir şekilde halkayı getirmeye çalışırlar. Bitiş çizgisine ilk gelen takım oyunu kazanmış olur.

‘Hamster Oyunu’ Kaç Kişi Oynanır?

Oyun 5’şer kişilik 2 takım halinde oynanabilen bir takım oyunudur.

‘Hamster Oyunu’nun Kuralları Nelerdir?

Oyun başladıktan sonra, hamster parkurunun dışına çıkan oyuncu diskalifiye olur. Tamamen ayaklarla ve ellerle parkur yürütülmeye çalışılmalıdır. Bitiş çizgisine kadar gelmeyen takım puan kaybeder. Hakem animatörlerin takımların bitiş çizgisine ulaştığını görmesi gereklidir. Takımlar eşit sayıda yarışmacılarla oyunu oynamak zorundadırlar.

‘Hamster Oyunu’ Hangi Yaş Grubu İçin Uygun Bir Oyundur?

Oyun, 10 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinler için uygun bir oyundur.

‘Hamster Oyunu’nun Kazanımları Nelerdir?

 • Oyun yarışmacıların fiziksel becerilerini geliştirir.Her takım oyunu gibi, takım halinde hareket etme ruhunu yarışmacılara aşılar.
 • Strateji ve taktik gerektiren oyunlardan biridir. Dolayısıyla yarışmacıların analitik düşünme yeteneklerini geliştirir.
 • Oyun eğlenceli ve enerjik bir oyundur. İzleyiciler de yarışmacılar kadar keyifli ve enerjik vakit geçirirler.
 • Piknik organizasyonu gibi outdoor aktivitelerinizde yer verilen oyun, etkinliklerinizin farklı ve özel olmasını sağlar.

Oyun Hangi Organizasyonlarda Oynatılabilir?

 • Piknik Organizasyonu: Hem dinlenmek hem de eğlenceli vakit geçirmek için düzenleyeceğiniz okul, dersane, belediye ya da şirket pikniklerinde oynatacağınız hamster, eğlenceli bir animasyon oyun seçeneği olacaktır.
 • Şenlik Organizasyonları: Anaokul, lise ve üniversite şenlikleri gibi etkinliklerde farklı bir alternatif olarak, animasyon ekibimizin bu hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Doğum Günü Organizasyonları: Hem çocuk hem de yetişkin doğum günü organizasyonlarında outdoor aktiviteleri ve açık alan aktiviteleri olarak firmamızın profesyonel animasyon ekibinden bu oyun için destek alabilirsiniz.

İzmir Organizasyon ve Diğer Animasyon Hizmetleri

Animasyon ve organizasyon alanında eğitimli ve tecrübeli olan ekibimiz, piknik organizasyonu veya açık alan aktivitelerinizi planlıyor ve organize ediyorlar. Organizasyon konseptine, organizasyon mekanına ve katılımcı sayısına göre sizler için bir etkinlik takvimi hazırlıyor ve size unutamayacağınız bir organizasyon hediye ediyorlar.

 • Şişme Oyuncak Animasyonu
 • Mekanik Oyuncak Animasyonu
 • Bireysel Oyunlar
 • Takım Oyunları
 • Animasyon ve Sahne Gösterileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir