Ufak Tırmanma Dağı

Ufak Tırmanma Dağı Kiralama

Ufak tırmanma dağı şişme oyun parkuruyla İzmir Organizasyon eğlenceli anların kapılarını sizler için aralıyor. Hem çocukların hemde yetişkinlerin büyük ilgi gösterdiği oyunlardan biri olan şişme tırmanma dağı İzmir Organizasyon firmamızın yanındaki depoda bulunmakta ve istediğiniz zaman profesyonel ekibimiz tarafından temin edilmektedir.

Organizasyon sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesiyle İzmir Organizasyon şirketimiz bugüne dek birçok organizasyona öncülük etmiş ve etmeye devam etmektedir. İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasına hizmet ulaştıran firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kaliteli ekipmanları ve profesyonel ekibiyle, organizasyonlarınızın planlama ve yönetimi İzmir Organizasyon firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ufak Tırmanma Dağı Kiralama

Şişme tırmanma dağı, festival ve şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu, okul şenlikleri gibi sayısız organizasyonda tercih edilebilir. Düzenleyeceğiniz organizasyonlarda ekibimiz şişme oyun parkurunun kurulumunu gerçekleştirmektedir. Ufak tırmanma dağı’nın kurulumu tüm güvenlik önlemleri alınarak yapılmaktadır. Çocuk ya da yetişkin kişiler belinden halat ve kayışlar ile bağlanarak güvenlik önlemleri arttırılır. Ufak tırmanma dağı şişme olduğundan zirveye ulaşmak zor ancak eğlenceli ve zevklidir. İzmir Organizasyon istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda şişme oyun parkuru kiralama hizmeti vermektedir.

Ufak tırmanma dağının kurulumu düz bir zemin üzerine yapılmaktadır. Organizasyonun gerçekleştirileceği mekan ve şişme oyun parkurunun boyutları göz önüne alınmaktadır. Şişme tırmanma dağı hem çocuklar hemde yetişkinler için uygun bir parkurdur. 10 yaş ve üzeri yaş grupları için uygun bir oyun parkuru olan ufak tırmanma dağında eğlenceli anlar yaşamak ve ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tırmanma dağının önce zemin şişirilmekte ve sonrasında ise orta bölümde kalan dağ kısmı şişirilmektedir. Yarışmacılar halat ve kayışlarla bağlanarak güvenlik önlemleri alınmaktadır. Herhangi bir düşme olasılığında dahi oyun parkurunun zemini şişme olduğundan kişiye zarar vermez. Organizasyon başladığında ufak tırmanma dağına tırmanacak kişilerin güvenliği açısından başına kask takılır. İzmir Organizasyon firması olarak sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ufak Tırmanma Dağının Boyutları

  • Uzunluk: 8 m
  • Genişlik: 7 m
  • Yükseklik: 10 m

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Diğer Hizmetler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir