Sumo Güreşi

Sumo güreşi kiralama hizmetini profesyonel olarak yapıyoruz. İzmir Organizasyon olarak bir animasyon ekibimizle birlikte yerinde sumo oyun parkurunu kiralıyor, misafirlerinize eğlenceli oyunlar oynatıyoruz. Sizde bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. Şişme sumo oyunu kiralama hizmetini piknik organizasyonları, kurumsal organizasyonlar, şenlik organizasyonları için kiralayabilirsiniz. 10 dk süren 2 kişi ile oynanan şişme sumo oyunu tüm gün misafirlerinizin katılımı ile gerçekleştirilebilir.

İzmir Organizasyon firmamız İzmir, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasında şişme oyuncak kiralama ve organizasyon hizmeti vermektedir. Şişme yetişkin oyun parkurlarının yanı sıra çocuklar için temin ettiğimiz birbirinden renkli ve eğlenceli şişme oyun parkurları ile de keyifli anlara tanıklık edebilirsiniz.

Sumo Güreşi Oyun Parkuru Kiralama

Sumo oyun parkuru; 1 adet sünger zemin, sumo güreşçisi kostümü ve koruma başlığından oluşan bir oyun parkurudur. 2 kişilik bir oyundur. Bu oyunda amaç rakibini kırmızı alanın dışına çıkarmaktır. 10 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinler için uygun bir oyun parkurdur.

Sumo Güreşinin Ebatları, Boyutları Nedir?

Oyun parkurunun 4×4 metre boyutunda bir zemin vardır. Kostüm herkesin kullanabileceği büyüklükte ve genişliktedir.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler?

Ürünün nakliyesi, kurulumu ve oyunu yönetmek ve animasyon hizmeti vermek için 1 adet animatör fiyata dahil hizmetlerimizdendir.

Hangi Organizasyonlarında Tercih Edilebilir?

Sumo güreşinde yarışmacılar birbirini oyun parkurunun dışına çıkarmaya çalışırken eğlenceli dakikalarda yaşar. Sumo oyun parkuru yetişkin oyunlarımızdan birisidir. Şirket piknik organizasyonları, kurum piknik organizasyonları, okul piknik organizasyonları, okul şenlikleri, festivaller ve doğum günü organizasyonları gibi eğlence bazlı aktivite ve etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz, konuklarınız ve dostlarınızla da çok eğlenebileceğiniz bir oyun parkurudur kuşkusuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir