Akvaryum Zıpzıp

Şişme Oyuncak Kiralama Akvaryum Zıp Zıp Kiralama

Akvaryum zıpzıp, çocukların eğlenceli dakikalar yaşayacağı şişme oyun parkurudur. Böylece siz yetişkinlere de konuklarınız ile daha iyi vakit geçirebilme imkanı sunar. Ufak ve orta ölçekli organizasyonlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Akvaryum Zıpzıp Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Çocukların yumuşak zeminde zıplayarak oynadıkları bir oyundur. Oyuncağın içinde yumuşak ve renkli toplar mevcuttur. Yumuşak zemini sayesinde, güvenli bir oyuncaktır. 4 çocuğun aynı anda rahatlıkla oynayabileceği bir şişme oyuncaktır.

Hangi Yaş Grubu Arası Uygundur?

Akvaryum zıpzıp, 3 ile 5 yaş grupları için uygundur.

Akvaryum Zıpzıpın Ebatları, Boyutları Nedir?

Akvaryum zıpzıp 3x4x3 metre ebatlarındadır. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir şişme oyuncaktır.

Akvaryum Zıpzıpın Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Akvaryum zıp zıp şişme oyun parkurunda 1 adet motor mevcuttur. Motor gücü 600 kw ile 800 kw arasında değişmektedir. Elektrik tüketimi oldukça azdır.

Akvaryum Zıpzıpın Kurulumu Nasıldır?

%100 pvc maddeden yapılmış olan akvaryum zıpzıpın kurulumu için, öncelikle zemin kontrol edilir. Dış mekan kurulumu yapılacaksa, zeminin düz olmasına dikkat edilir. Şişme oyuncağın içinde bulunan motor elektriğe takılarak şişmesi sağlanır. Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Yaklaşık 20 dakika içinde kurulumu tamamlanmış olur.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

İzmir Organizasyon firmamız, şişme oyuncağın nakliyesi, kurulumu ve oyun süresince çocukların ve oyuncağın başında duran bir animatör ile sizlere hizmet vermektedir.

Akvaryum Zıpzıp Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Ani elektrik kesintilerine karşı önce şişme oyuncak parkurunun içinde bulunan hava odalarından hava boşalır. Bu süre içerisinde, şişme oyuncağın başında bulunan gözetmen personelimiz, güvenlik amaçlı çocukları parkurdan çıkarır. Özel tülden yapılmış kapısı sayesinde çocuklar rahatlıkla girip çıkarak kullanabilirler. Yumuşak zemini sayesinde güvenli bir oyuncaktır.

Akvaryum zıp zıp; düğün organizasyonları, açılış organizasyonları, piknik organizasyonları, kurumlar için özel organizasyonlar, açılış organizasyonları gibi bir çok organizasyonunuzda kiralayarak kullanabileceğiniz bir şişme oyun parkurudur. Outdoor aktiviteleri için kullanabileceğiniz gibi, tavan yüksekliğinin fazla olduğu iç mekanlarda da kullanabilirsiniz. Şişme oyuncaklarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Akvaryum Zıpzıp” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Şişme Oyuncak Sunumu Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir