Papyonlu Zıpzıp

Papyonlu Zıpzıp

Papyonlu zıpzıp, çocukların adını telaffuz etmeyi en çok sevdiği şişme oyuncaklarımızdan. Çocuklarınızın keyifle ve güvenle oynayacakları oyun parkuru, siz yetişkinlerimize de büyük kolaylık sağlayacak, kuşkunuz olmasın. Çocuklarınız şişme oyun parkurlarında vakit geçirmekten oldukça memnun kalacak. İzmir Organizasyon firmamız sadece İzmir’de değil, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasında hizmet vermektedir. İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak şişme oyun parkurlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Papyonlu Zıpzıp Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

Papyonlu zıpzıp şişme oyun parkurunun içinde, çocukların güvenli bir şekilde oynayabilecekleri yumuşak bir zemin ve güvenlikleri için file duvar vardır. Hacmi büyük olsa da, bizler çocuklarımızın güvenliği için aynı anda parkurun içinde maksimum 5 çocuğun bulunmasını öneriyoruz.

Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

Kuleli zıpzıp, 3 ile 10 yaş arası çocuklarımızın rahatlıkla oynayabileceği, keyifli vakit geçirebilecekleri bir şişme oyuncaktır.

Papyonlu Zıpzıp Parkurunun Boyutları Nedir?

5x5x5 metre ölçülerinde bir şişme oyun parkurudur. ( Uzunluk, genişlik ve yükseklik )

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

Papyonlu zıpzıpta tek bir motor mevcuttur. Hem 800 kw, hem de 1500 kw gücünde motorla çalışabilmektedir. Motor gücü, şişme oyun parkurunun hacmine bağlı olarak değişmektedir. Ortalama elektrik tüketimi buna bağlı olarak az olmaktadır.

Papyonlu Zıpzıpın Kurulumu Nasıldır?

%100 pvc maddeden yapılmış olan papyonlu zıpzıpın kurulumu için, öncelikle zemin kontrol edilir. Dış mekan kurulumu yapılacaksa, zeminin düz olmasına dikkat edilir. Şişme oyuncağın içinde bulunan motor elektriğe takılarak şişmesi sağlanır. Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Yaklaşık 30 dakika içinde şişme parkurun kurulumu tamamlanmış olur.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Şişme oyuncağın nakliyesi, kurulumu ve oyun süresince çocukların ve oyuncağın başında duran bir animatör fiyata dahildir.

Papyonlu Zıpzıp Oyun Parkuru Kiralama Hizmeti

Dış mekan ve hava koşullarına göre çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Zemine çakılan kazıklara, şişme oyuncağa bağlı kalın halatlar bağlanır. Elektrik düzeni parkurun arka tarafında, kör noktada bulunmaktadır. Uzatma kabloları yardımıyla elektrik çekilir. Ani elektrik kesintilerine karşı, önce, şişme oyuncak parkurunun içinde bulunan hava odalarından hava boşalır. Bu süre içerisinde, şişme oyuncağın başında bulunan gözetmen personelimiz, güvenlik amaçlı çocukları parkurdan çıkarır. Yumuşak zemini sayesinde, güvenli bir oyuncaktır.

Papyonlu zıpzıp ve diğer şişme oyuncak kiralama hizmeti, uzun yıllardır yapmış olduğumuz, aynı zamanda değerli referanslara sahip olduğumuz bir hizmettir. Amaç çocuklarımızın güvenliğini öncelikli olarak düşünerek, keyifli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak. Eğitimli animatörlerimiz ve tecrübeli teknik personelimiz, özel günlerinizde size en iyi hizmeti vereceklerdir. Doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, şenlik organizasyonları ve piknik organizasyonları gibi çeşitli aktivite ve etkinliklerde şişme oyuncak kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir