Römork Trambolin

İzmir Organizasyon Römork Trambolin Kiralama

Römork trambolin, motorlu araçlar ile çekilerek taşınabilen bir trambolin çeşididir. Trambolin zıplama mekanizmasının olduğu bir oyuncaktır. Salto tramboline göre taşıma ve kurulum kolaylığı vardır. Toplam 6 adet zıplama alanı vardır. Bunlardan 4 tanesi standart, 2 tanesi de çocuklar için yapılan mini trambolinlerdir. İzmir Organizasyon firmamıza ulaşarak römork trambolin kiralama hizmetiyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Römork Trambolin Nedir ve Nasıl Oynanır?

Römork trambolin, araçlarla çekilebilen, katlanabilir trambolin türüdür. İçerisinde 6 adet zıplama alanı bulunur, Çocuklar ve yetişkinler, kemer veya lastik iplerle bağlanmadan zıplama alanını kullanırlar. Etrafı filelerle çevrilidir.

Römork Trambolin Hangi Yaş Grubu için Uygundur?

1 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinler için uygun bir mekanik oyuncaktır.

Römork Trambolin ile Salto Trambolin Arasındaki Fark Nedir?

  • Salto trambolinin 4 tane zıplama alanı vardır. Yani aynı anda salto trambolini 4 kişi kullanabilir. Römork trambolinin ise toplam 6 tane zıplama alanı vardır. 4 tane standart alan ve 2 tane de çocuklar için yapılmış olan 2 adet zıplama alanı vardır. Aynı anda 6 kişi ve daha fazlası kullanabilir.
  • Salto trambolinin kurulumu ve mekanizması römork tramboline göre daha farklıdır. Kullanıcılar lastik kemerlerle bağlanırlar. Trambolinin etrafından duvar ya da file yoktur. Römork trambolinde ise kullanıcılar kemerle bağlanmazlar. Trambolinin etrafı file bir duvarla çevrilidir.
  • Salto trambolinle daha yükseğe zıplanabilir. Çünkü aynı zamanda elastik kemerler kullanıcıyı daha yükseğe çeker ve fırlatır. Römork trambolin ise daha az yükseğe zıplatabilir.
  • Salto trambolinin taşınması ve kurulumu daha farklıdır. Araçta daha az yer kaplar. Salto trambolinin kurulumu daha zor, taşıması daha kolaydır. Römork trambolin ise sadece katlanır ve motorlu araçlarla çekilerek taşınır. Kurulumu kolay, taşıması daha zordur.
  • Salto trambolin 3-4 yaş grubu altındaki çocuklar için uygun değildir. Çünkü emniyet kemeri sistemiyle çalışır. Römork trambolinde bu yaş grubu çocuklar için özel bir alan vardır.

Römork Trambolin Güvenli bir Oyuncak Mıdır?

Güvenli bir oyuncaktır. Küçük yaş grubu çocuklar için ayrı minik bir zıplama alanı vardır. Ayrıca file ile olası düşme durumlarına karşı güvenlik duvarı yapılmıştır.

Trambolin Ne Tür Organizasyonlarda Tercih Edilir?

İzmir Organizasyon ve Diğer Mekanik Oyuncak Kiralama Hizmetleri

Römork Trambolin” yazısında bir düşünce

  1. Pingback: Masa Langırtı Şişme Oyuncak Kiralama İzmir Organizasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir