Piknik Organizasyonu

Şirketlerin, kurum ve kuruluşların, okulların, dershanelerin, belediyelerin ve firmaların düzenleyeceği piknik organizasyonu ve outdoor aktiviteler için, İzmir Organizasyon firması olarak profesyonel hizmet sunuyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, tüm Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’ye şişme oyuncak kiralama, animasyon desteği, barbekü ve mangal gibi hizmet ihtiyaçlarını getiriyor, organizasyonlarınızı üstleniyoruz.

Piknik Organizasyonu İçin Neler Yapabilirim?

 • Şişme Oyuncak Kiralama: Piknik organizasyonlarınızın heyecanını ve adrenalini artırabilir, davetlilere eğlenceli vakitler yaşatabilirsiniz. Bunun için olmazsa olmaz piknik aktivitelerinden biri şişme oyun parkurlarıdır. Hem yetişkinlere hem de çocuklara uygun olan oyun parkurları için firmamızın şişme oyun parkuru seçeneklerine bakabilirsiniz.
 • Animasyonlu Yiyecekler Hizmeti: Pamuk şeker, patlamış mısır, dondurma ve macun gibi sokak satıcılarına piknik organizasyonlarınızda yer verebilir, konuklarınıza animasyonlu ikramlar yapabilirsiniz.
 • Ekipman ve Malzeme Desteği: Masa, sandalye, çadır, gölgelik gibi temel ihtiyaçlarınız için ekipman kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 • Barbekü ve Mangal Hizmeti: Konuklarınıza barbekü ikramı yapabilirsiniz. Dilerseniz kahvaltı servisi ve brunch hizmeti gibi piknik ikramlarımızı tercih edebilirsiniz.
 • Animasyon Hizmeti: Palyaço kostümlü karakterler, çizgi film kahramanları ve maskotlarla çocuklar için yüz boyama, sosis balon gibi aktivitelere yer verebilirsiniz.
 • Ses, Sahne ve Işık Kiralama: Profesyonel ses sistemi kiralama hizmetleri, sahne ve truss kurulumu, ışık sistemleri konusunda ekipman destekleri ve teknik desteklerimizden yararlanabilirsiniz.
 • Dj ve Müzik Hizmeti: Profesyonel DJ performansı piknik organizasyonları ve outdoor aktivitelerinizi bir şölene dönüştürebilir. Dilerseniz müzik gruplarıyla da konuklarınıza profesyonel bir müzik dinletisi sunabilirsiniz.
 • Fotoğraf ve Video Çekimi: Profesyonel prodüksiyon hizmetiyle organizasyonlarınızın unutulmaz olmasını hedefliyoruz. Fotoğraf ve video çekimleriyle piknik organizasyonlarınızı baki kılıyoruz.

Piknik Organizasyonu İçin Alternatif Fikirler

 • Survivor Temalı Piknik Organizasyonu: Survivor oyun parkurları ile organizasyonlarınızı farklılaştırın. Davetlileriniz için, animasyon ekibimiz ve piknik sunucumuzla eğlenceli ve heyecanlı aktiviteler düzenleyin.
 • Piknik Oyunları ve Yarışmalar: Bireysel ve takım oyunları ile rekabet ve birlik duygusunu bir arada yaşayabilirsiniz. Bardakla su taşıma, çuval yarışı ve halat çekme gibi bir sürü piknik aktivitesi seçeneğiniz var. Yaratıcı oyun ve aktivitelerle hem çocuklara hem de yetişkin misafirlerinize eğlenceli bir outdoor aktivitesi sunabilirsiniz.
 • Sahne Gösterileri: Sihirbaz gösterisi, dans grupları ve müzik grupları organizasyonunuzu renklendirebilir. Profesyonel sahne gösterileri hizmetimizle piknik organizasyonunuzu farklılaştırıyoruz.
 • Dinlendirici Aktiviteler: Masaj ekibi, kuaför ekibi ve falcılarla alışılmışın dışında bir piknik organizasyonu da seçenekleriniz arasında olabilir.